М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
sereja65
sereja65
27.07.2020 00:41 •  География

. Завдяки якій властивості у воді завжди є солі та інші речовини? А Розчиняти;
Б текти;
В випаровуватися;
Г розширятися.​

👇
Ответ:
69Unicorn69
69Unicorn69
27.07.2020

Объяснение:

Г) розчинятися

4,7(92 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
daniilkornev05
daniilkornev05
27.07.2020

Станом на 1 січня 2019 року густота населення України становила 70,5 осіб на 1км2. Найвища густота населення характерна для східних та західних областей, а також Київської області (разом з Києвом). Досить низька густота населення у поліських і степових областях України. Максимальна густота населення зафіксована у Донецькій області, мінімальна — у Чернігівській.

Певний вплив на густоту населення мають природні показники. Так, у наш час найменша густота населення характерна для північних районів країни, де найвищий коефіцієнт лісистості території, значна заболоченість, ґрунти мають низьку родючість. До таких регіонів належать північні частини Волинської, Рівненської, Житомирської, Київської, Чернігівської та Сумської областей.

Природні умови визначають низьку густоту населення також у високогірних районах Карпатських і Кримських гір. Це стосується окремих частин Закарпатської, Львівської, Чернівецької областей та Автономної Республіки Крим. Низькі показники густоти населення характерні для посушливих районів степових областей: Херсонській області (38,4 осіб на 1 км2), а також в окремих частинах Одеської, Миколаївської, Запорізької, Кіровоградської областей.

З другої половини XX століття на розміщення населення України все більший вплив мало поступове загострення екологічної кризи й особливо чорнобильська катастрофа. Так, у 1986 р. були повністю відселені мешканці міст і сіл 30-кілометрової зони навколо Чорнобильської АЕС. Пізніше було визначено й інші території безумовного (обов'язкового) відселення та гарантованого добровільного відселення. Населення залишає й інші зони екологічної біди, які займають близько 15% території України

4,5(3 оценок)
Ответ:
1шрус220
1шрус220
27.07.2020
Географические объекты связаны между собой:
1. размещение форм рельефа зависит от строения земной коры (так на платформах формируются равнины, а в обсластях складчатости - горы)
2. гидрографический рисунок (т.е. размещение рек и озер) зависит от климата (в условиях зашушливого континентального климата реки пересыхающие, их мало, озера солоноватые и тоже пересыхающие. в условиях влажного климата - реки и озера полноводные)
3. размещение природных зон связано с климатом ( если холодно - тундра и тайга, если сухо - пустыни, если переменная влажность - саванны и.т.д.)
4,4(95 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: География
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ