1)На значительное количество осадков на Тихоокеанском побережье умеренного пояса влияет:Аляскинское течение
2)Традиционно торнадо в Северной Америке приуроченые к:долине р. Миссисипи
3)Тип климата, который формируется в умеренном климатическом поясе центральной части Северной Америки:континентальный
4)Признаки, характерные для континентального климата умеренного климатического пояса Северной Америки:жаркое лето (+18. .+24 °С) сменяется холодной (до-20 °С) зимой, осадков 400-600 мм в год.
5)Река, которую в переводе с индийского называют «Большая река»:Миссисипи
6)Океан, из которого получает влагу большая часть Северной Америки:Атлантический.
- Система адміністративно-територіального устрою у будь-якій країні є основою для побудови системи органів влади та органів місцевого самоврядування. Саме на територіальній основі – на регіональному, субрегіональному та базовому рівнях визначається, якими мають бути відповідно моделі організації влади області, району, громади. А від ефективності влади на місцях напряму залежить і якість послуг, які надаються на тій чи іншій території. Тому ми з самого початку реформи, тобто з квітня 2014 року, говорили про те, що одним з головних наших завдань є формування нового адміністративно-територіального устрою України. Він мав би відображати сучасні потреби людей і мав би бути вибудуваним під повноваження сучасних органів влади. Той устрій України, який існував за часів Радянського Союзу, було створено під цілком інші політичні та економічні моделі держави. І зараз він повністю не відповідає вимогам часу.
На початках реформи ми сподівалися, що буде прийнято зміни до Конституції, і це дасть нам можливість запровадити нову модель адміністративно-територіального устрою, більш досконалу та прогресивну. Але оскільки зміни до Основного Закону так і не було прийнято, ми пішли іншим шляхом: розробили урядовий законопроект про засади адміністративно-територіального устрою… Тепер про те, чому це питання так довго не вирішується. Насамперед через те, що сам термін «зміна адміністративно-територіального устрою» інколи лякає виборців та, як наслідок, політиків.
Н
1.Ґрунтові води — джерело водопостачання. ... Живлення ґрунтових вод відбувається в основному за рахунок інфільтрації атмосферних опадів. Області їх живлення і поширення збігаються внаслідок відсутності вгорі водотривкого шару.
2. Міжпластові води залягають між двома водоупорами у другому та подальших від земної поверхні водоносних шарах (рис. 5.4). Область їх живлення лежить тільки в місцях виходу водоносного пласта на земну поверхню. ... Служать основним джерелом поновлення річних вод та вод ярів під час засухи.
3.На водонепроникних породах вола затримується, заповнює проміжки між частинками водопроникної породи й утворює водоносний горизонт. ... Міжпластові води — підземні води, що залягають у водоносних горизонтах між водонепроникними шарами порід у межах великих геологічних структур (синкліналей, моно-кліналей).
4. Із термальних вод одержують багато різних хімічних речовин (йод, глауберову сіль, борну кислоту, різні метали). Теплову енергію підземних вод використовують для обігрівання будинків, теплиць, одержання енергії; підземні води застосовують для лікування цілого ряду захворювань людини.