1.Название озера.Ладожское.
2.Положение на материке.Расположено на северо-западе материка Евразия.
3.Принадлежность к речному, морскому (океаническому) бассейну.Озеро принадлежит к бассейну Балтийского моря (Атлантический океан).
4.Положение между параллелями.Озеро расположено между 60 и 62 параллелью.
5.Положение между меридианами.Озеро расположено между 30 и 33 меридианом.
6.Протяженность озера по характерным направлениям в градусах и километрах.Протяжённость озера с северо-запада на юго-восток на 2 градуса или на 220 км, а с запада на восток на 3 градуса или на 130 км.
7.Положение относительно других природных объектов.На севере от озера расположена Западно-Корельская возвышенность, на востоке Онежское озеро и Олонецкая возвышенность, на западе Лемболовская возвышенность и Финский залив, на юге Приладожская низменность.
8.Тип озёрной котловины: ледниковый.
9.Сточное или бессточное озеро:сточное (вытекает река Нева).
10.Химический состав воды: вода пресная, мягкая, пригодная для бытовых нужд.
11.Источники питания: в озеро впадают такие реки как Волхов, Свирь, Сясь, Вуокса.
12.Особенности водного режима: зимний ледостав, весеннее вскрытие.Уровень воды в озере не меняется.
13.Хозяйственное значение озера.Озеро является частью Волго-Балтийского водного пути, оно судоходно, Используется как рекреационный ресурс (пляжи, рыбалка).
Объяснение:
НЕ ЗА-ЧТО
Міссурі (Missouri, на мові місцевих індіанців - брудна річка), річка в США, найбільший (правий) приплив р. Міссісіпі. Довжина 4740 км (по ін. Даними - 3970 км), площа басейну 1370 тис. Км2 (з них близько 10 тис. Км2 у межах Канади). Бере початок на східних схилах Скелястих гір в районі Іеллоустонского національного парку; утворюється від злиття річок Джефферсон (основний витік) і Медісон. Велика частина верхньої течії - в Скелястих горах, де річка місцями тече в ущелинах і утворює пороги (найбільші у м Грейт-Фолс, з падінням 187 м на ділянці в 16 км). У середній течії перетинає плато Міссурі в глибокій долині з крутими схилами. Вода дуже каламутна, брудно-бурого кольору.Тут споруджено ряд великих гребель, які перетворили річку в ланцюг довгих звивистих водосховищ. У нижній течії, розташованому в межах Центральних рівнин, русло звивисте і нестійке, широка заплава обвалована для захисту від повеней. Найбільші притоки - Йєллоустон, Платт і Канзас впадають справа.
Харчування в верхній течії снігове, в середньому і нижньому - переважно дощове. Водність вкрай мінлива: весняна повінь викликає в нижній течії підйоми сек, під час літньої межені витрати знижуються до 150-170 м3 / сeк. Середня витрата води в гирлі близько 2250 м3 / сeк. Нерідкі катастрофічні повені (останнє велике в 1952). Річка несе багато наносів (в середньому близько 220 млн. Т в рік).Система великих водосховищ комплексного призначення на самій М. (Форт-Пек, Харрісон, Оахе і ін.) І на її притоках служить для регулювання стоку, іригації, енергетики і для поліпшення судноплавних умов. Річка доступна для великих річкових суден до м Су-Сіті, для малих в багатоводні періоди до м Форт-Бентон. Найбільш значні міста на М. - Су-Сіті, Омаха, Сент-Джозеф, Канзас-Сіті.уровня до 8-12 м при максимальній витраті води до 19 тис. М3
Над перекладом працювала довго ласка оціни працю