1. Річки Євразії свої води несуть до всіх
океанів - Так
2. Найбільшими річками басейну
Атлантичного океану є Рейн, Дунай,
Ельба, Дніпро, Дністер - Так
3. Вони мають дощове живлення - Ні
4. Найбільшими річками басейну
Північного Льодовитого океану є річки.
Лена, 06, Єнісей - Так
5. Головним джерелом їх живлення є
атмосферні опади - Так
6. До басейну Тихого океану належать
річки Амур, Хуанхе, Янцзи, Меконг - Так
7. Живлення цих річок змішане - Ні
8. До басейну Індійського океану
належать річки: Ганг, Інд, Тигр , Євфрат,
Шатт - ель - Араб - Так
9. Живлення цих річок відбувається за рахунок мусонних дощів і талих снігових вод -Так
10. Найбільша річка Європи, що
Відноситься до великого басейну
внутрішнього стоку в Волга -Так
ответ
Фи́зико-географи́ческое райони́рование — система территориального деления земной поверхности, основанная на выявлении и исследовании системы соподчинённых природных регионов, обладающих внутренним единством и своеобразными индивидуальными чертами природы. Районирование бывает зональным (пояса, зоны и подзоны) и азональным (физико-географические страны, области, провинции, районы, урочища, фации), отраслевым (по рельефу, климату, почвам и др.) и комплексным. Каждый район обладает уникальным географическим положением. Для многих регионов Российской Федерации разработаны детальные схемы физико-географического районирования, например для Беломорско-Кулойского плато.
Віково-статевий склад населення являє співвідношення віково-статевих груп — сукупностей людей однакового віку. Це основний елемент вікової структури населення. Залежно від мети дослідження розрізняють вікові групи однорічні та збільшені: п'яти- і десятирічні. Однак для оцінки загальних структурних зрушень застосовують і більші вікові групи.
Віково-статеві піраміди являють собою діаграми, на яких кількість людей кожного віку (або їх частка у населенні) зображено горизонтальною смугою певного масштабу. Смуги розташовуються одна над одною в порядку збільшення значень віку, в лівій частині діаграми — для чоловіків, у правій — для жінок. Віково-статеві піраміди будуються, зазвичай, за річним або п'ятирічними віковими групами, а іноді і по десятирічних групах. Однак статево-вікові піраміди, побудовані за великим вікових групах, не розкривають детальні особливості вікового та статевого складу населення.
Склад віково-статевої структури населення перш за все є результатом еволюції відтворення населення. Тип відтворення населення, що формується процесами народжуваності та смертності в теперішній і минулі періоди, визначає співвідношення населення різних вікових груп.
Объяснение: У нас так в учебники, сорри если не правильно