Мелкомасштабные карты масштабов 1 : 500 000 (5 км в 1 см) и 1 : 1 000 000 (10 км в 1 см) предназначаются в основном для общей оценки характера местности и изучения ее больших районов с различной целью.
Среднемасштабные карты 1:100 000 (1 км в 1 см), 1 : 200 000 (2 км в 1 см) служат для изучения местности при организации и ведении боевых действий, особенно при планировании и осуществлении передвижения войск. При совершении длительных маршей с высокими темпами перемещения наиболее употребительны карты 1 : : 200 000. Поэтому в боевой практике часто эти карты именуют «дорожными», чем сужают их предназначение.
1.Самое тёплое море Чёрное или Азовское.Чёрное.
2.Самое холодное море Восточно-Сибирское или Чукотское.Восточно-Сибирское.
3.Самое глубокое море Чёрное или Берингово.Берингово.
4.Самое мелководное море Балтийское или Азовское.Азовское
5.Самое внутреннее море Балтийское или Азовское.Азовское.
6.Море,где часто бывают штормы и тайфуны Японское или Охотское.Охотское.
7.Наиболее сложная экологическая обстановка характерна для Чукотского или Балтийского моря.Балтийского.
8.Залив Петра Великого находится в Балтийском или Японском море.Японское.
9.Кислогубская приливная электростанция в прибрежной зоне Баренцева или Охотского моря.Баренцево.
10.Самое большое по площади море Берингово или Баренцево.Берингово.
11.Самое маленькое по площади море Карское или Азовское.Азовское.
12.Самое богатое биологическими ресурсами Белое или Баренцево море.Баренцево.
13.Самые большие приливы в Баренцевом или Охотском море.Охотское.
14.Самое соленое (до 35 промилле) Баренцево или море Лаптевых.Баренцево.
15.Самое богатое рекреационными ресурсами Японское или Чёрное море.Чёрное.
1. Поява етнографічних груп зумовлена історичними особливостями розвитку окремих територіальних груп конкретної народності чи нації, їх соціальним і політичним становищем, географічними умовами, заняттями, що позначається на культурі і побуті цих груп. Характерною особливістю Поділля, яка мала вплив на побут населення, було те, що Поділля з 15 ст. знаходилося на кордоні із татарами. Гуцули, бойки та лемки - групи українського етносу Карпатського регіону, поліщуки та литвини - Українського Полісся. Як ті, так і інші сформувалися в районах міжетнічного порубіжжя, на перетині розташування давніх племінних об'єднань, що цілком природно: адже будь-які етнічні утворення, як правило, зароджуються на перехресті різних культур та етнокультурних угрупувань.
2. Важливу роль у просвітницькій діяльності посідає відновлення історичної пам'яті про тривалі державницькі традиції Україні: Київська Русь, Литовсько-Руська держава, козацька держава, Гетьманщина, УНР, ЗУНР. Особливого значення набуває порівняльно-історичні відомості про переривання державності в інших європейських країнах, які на сьогодні являють собою потужні європейські нації. Толерантне ставлення до цінностей і переконань представників іншої культури, а також до регіональних та національно-мовних особливостей. Національно-патріотичне виховання є складовою загального виховного процесу підростаючого покоління, головною метою якого є набуття дітьми та молоддю соціального досвіду, готовності до виконання громадянських і конституційних обов'язків, успадкування духовних надбань українського народу, досягнення високої культури взаємин, формування особистісних рис громадянина Української держави. Виховання правової культури, поваги до Конституції України, законів України, державної символіки - Герба, Прапора, Гімну України та історичних святинь, демократичних цінностей;
Объяснение: