найбільший материк на Землі, що складається з Європи та Азії.[1][2] Розташований в основному між північною та східною півкулями, межує з Атлантичним океаном на заході, Тихим на сході, Північно-Льодовитим на півночі, а також Африкою, Середземним морем та Індійським океаном на півдні.[3] Історично, поділ між Європою та Азією на два різні континенти завжди був соціально-культурним, і не мав чіткого фізичного кордону між ними; таким чином, у деяких частинах світу, Євразія визнана найбільшим з шести, п'яти чи навіть чотирьох континентів Землі.[2] У геології, Євразія часто розглядається, як єдиний жорсткий мегаблок. Однак, жорсткість Євразії обговорюється, і основана на палеомагнітних даних.[4][5]
На сьогодні населення світу складає майже 7,8 мільярдів людей. Проте, за прогнозами ООН, до 2050 року кількість людей у світі складе 9,7 мільярдів осіб, а до кінця століття досягне позначки в 11 мільярдів.На зміну чисельності населення впливають два чинники — природний приріст (скорочення) та міграційний приріст (скорочення), або міграційне сальдо. Природний приріст (скорочення) — це різниця між народженими та померлими.Населення на Землі розміщене нерівномірно. Це зумовлено різними причинами: ... / відмінностями в сучасній демографічній ситуації: особливості приросту населення на континентах/) впливом соціально-економічних умов життя людей, їх господарською діяльністю, рівнем розвитку виробництва.Количество населения разделить на площадь занимаемой им территории.Середня густота населення Чернігівської області становить 33.7 осіб на км².
Объяснение:ВСЕ ОТВЕТИ ДАНИ ПО ПОРЯДКУ ВОПРОСОВ
2. Часть пашни засеять травами под сенокос и выпас скота.
3. Засадить края оврагов деревьями и кустарниками.
4. Склоны оврагов засеять многолетними травами, включая люцерну.
5. На приовражно-балочных полосах соблюдать специальный почвозащитный севооборот.
6. В оврагах сооружать плетневые запруды, которые задерживают смывание почвы и, в последствии, выравнивали склон с оврагом.
7. В выравненных оврагах делать энтомологические заказники: это дает возможность увеличить популяции диких пчел и шмелей - опылителей люцерны и клевера.