М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
Валерияжеле
Валерияжеле
17.02.2020 13:47 •  География

*Как проявляется широтная зональность? А) смена поясов или зон от начального меридиана
Б) смена суши океаном
В) смена поясов или зон от экватора к полюсам

👇
Ответ:

В) смена поясов или зон от экватора к полюсам

4,6(17 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
dashulyamikhay
dashulyamikhay
17.02.2020

Річки

Докладніше: Річки України

Більшість річок належать до рівнинного типу і живляться в основному талими водами. Вони мають високу повінь навесні, міліють улітку. Гірські річки Карпат і Криму мають дощове живлення. У холодні зими більшість річок замерзають. Льодостав триває 2–3 місяці.

Озера

Озер на території країни близько 20 тис., у тому числі понад 7 тис. площею від 0,1 км² і більше, 43 – площею від 10 км² і більше. Великі озера зосереджені в плавнях Дунаю. Багато озер і закритих лиманів є на узбережжі Чорного та Азовського морів. Озера України різні за походженням. Найбільші карстові, що утворилися при розчиненні крейди водою, – Шацькі озера на Волині. Серед них найглибше – оз. Світязь (максимальна глибина 58,4 м).

Багато в Україні заплавних озер, які утворилися в результаті меандрування та зміни річищ річок. Такі озера є вздовж Десни та Прип'яті. На півдні багато лиманних озер, найбільші серед них – Ялпуг і Сасик (Кундук). Серед загатних озер наймальовничішим вважається Синевир (Закарпатська обл.), яке утворилося внаслідок загачування долини р. Теребля гірськими породами під час землетрусу.

На території Кримського півострова трапляються реліктові озера (залишки давнього морського басейну) – Сасик, Донузлав – із солоністю води понад 90 ‰.

4,5(25 оценок)
Ответ:
Devochkar
Devochkar
17.02.2020

Розміщення окремих галузей машинобудування залежить від характеру виробництва, Його трудомісткості, потреб у кваліфікованій робочій силі, показників витрат сировини, енергії, устаткування з розрахунку на випуск одиниці продукції. Залежно від дії цих чинників галузі машинобудування територіально об'єднуються в такі групи:

1) радіотехніка, робототехніка, електроніка, конвеєро-, приладо-, верстатобудування, інструментальна промисловість та ін. Підприємства цих галузей розташовуються в промислових центрах, де є кваліфіковані кадри, науково-дослідні інститути відповідного профілю, виробнича і невиробнича інфраструктура;

2) авто-, двигуно-, тракторо-, вагонобудування, виробництво устаткування для легкої і поліграфічної промисловості. Заводи цих галузей знаходяться в машинобудівних центрах, де є кваліфіковані кадри, а також виробляються метал та енергія;

3) виробництво сільськогосподарських машин, хімічного устаткування, промислової арматури, будівельних і шляхових машин. Ці галузі машинобудування розміщуються ближче до районів споживання готової продукції;

4) виробництво гірничошахтного, металургійного, підйомно-транспортного устаткування, металевих виробів. Ці галузі знаходяться біля джерел металопостачання і районів споживання готової продукції;

5) підприємства галузі металообробки (ремонт машин та обладнання, виробництво окремих нескладних металевих виробів і конструкцій). Вони орієнтуються на споживача і можуть знаходитися майже повсюди.

Объяснение:

4,6(56 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: География
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ