Все почалося коли ми відплили від берегів Поортугалії. Була ніч, всі хотіли спати. Коли всі полягали спати, почався шторм. Я прокинувся від сильного удару об стінку нашого корабля. Що це таке? Сильні хвилі я сподіваюсь... Море почало потрошку заспокоюватись. Я заснув.
Прокинувшись, я почув галас на борту. Спочатку не зрозумів що відбувається, а коли піднявся на палубу, побачив що всi юнги на кораблі убирали воду з палуби. Я їм допоміг...
Всі дні котрі ми плили були нормальними... Так і пройшло 27 днів нашої подорожі. На 28-ий день ми підпливли до берегів Південної Америки.
В Америці ми поповнили запаси їжі, води та медикаментів. Там відпочили.
На 30-ий день ми попливли Магелановою протокою, через Вогняну Землю. Було холодно. Ми прямували до Австралії. Ми бачили хвилі котрі бьются о стінки скал... Ми бачили чайок, які будували собі там гнізда...
56-ий день... Ми підпливали до О. Нова Зеландія...
Острів був дуже гарний... Ми знову поповнили запаси провіанту, відпочили, та на 60-ий день знову вирушили в подорож.
Ми пливли через О. Мадагаскар... Через Південну Африку... Через О-Ви Зеленого мису...
Нарешті на 100-ий день, ми повернулися додому.
(В оповіданні кількість днів не коректна, просто я не знаю скільки потрібно днів щоб доплити на кораблі в якусь точку, так що, якщо ти знаешь, то зміни кількість днів.)
Высотные пояса представляют собой сравнительно однородные по природным условиям, часто прерывистые полосы. Смена растительности и почвенного покрова с подъемом в горы всегда привлекала внимание ученых. Растительный и животный мир гор значительно богаче видовым составом, нежели на равнинах. Первым к этой всеобщей закономерности обратился немецкий естествоиспытатель А. Гумбольдт. Количество высотных поясов находится в тесной зависимости от их высоты и географического положения. Таким образом, чем выше горы, тем больше природных высотных поясов. Горы, как бы, имеют большее количество этажей. Природные зоны на равнине меняются с севера на юг, а в горах эта смена происходит снизу вверх только более резко и контрастно.
1. 3) Россия имеет выход к Атлантическому океану
2. 4) Тайга
3. 1) Таймыр
4. 3) Кавказский
5. 1) Восточно-Европейская равнина
6. 1) Калининград
7. 4) Распашка земель на крутых склонах
8. 2) Алтай
9. 1) над Европейской территорией
10. 4) Берингово
11. 2) Полупустыни
12. 1) утка-мандаринка, тигр
13. 3) полупустыни и пустыни
14. 1в) 2б) 3а)
15. а3) б1)
16. 1в) 2а) 3б)
17. 1) Оймякон
18. 2) В Якутии
19) 1б) 2в) 3а) 4г)