М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
KADANCHUK
KADANCHUK
13.04.2022 06:21 •  География

Как определить плотность населения?​

👇
Ответ:

Відповідь:

ПЛО́ТНОСТЬ НАСЕЛЕ́НИЯ, степень населённости конкретной территории, численность постоянного населения, приходящаяся на единицу площади (как правило, на 1 км 2). П. н. =P/Q, где P – численность постоянного населения территории; Q – площадь территории без учёта крупных внутр.

Пояснення:

4,6(79 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
Jastick
Jastick
13.04.2022

Навколо планети Марс обертаються два природні супутники — Фобос і Деймос. Після відкриття Галілеєм у 1610 році 4 супутників Юпітера астрономи вважали, що кількість супутників зростає вдвічі при переході до більш далекої планети Сонячноі системи. Оскільки у Землі був відомий один супутник — Місяць, а у Юпітера — 4, вважалося, що у Марса повинно бути 2 супутники. Про це написав Джонатан Свіфт у повісті «Подорож Гулівера на летючий острів Лапута». Дивним чином ця безпідставна з наукової точки зору гіпотеза справдилася.

Супутники Марса були відкриті в 1877 році американським астрономом Асафом Голлом, і названі на честь давньогрецьких міфологічних богів Фобоса та Деймоса

Обидва супутника обертаються навколо своїх осей з тим же періодом, що й навколо Марса, тому завжди повернуті до планети однією й тією ж стороною. Припливна дія Марса поступово сповільнює рух Фобоса, що врешті-решт призведе до падіння супутника на Марс. Деймос, навпаки, віддаляється від Марса. Першим передбачив, що Марс має супутники, Йоганн Кеплер 1610 року. У спробах розшифрувати анаграму Галілея про кільця Сатурна («Найвищу планету потрійною гаю») Кеплер вирішив, що Галілей виявив супутники Марса. 1643 року монах-капуцин Антон Марія Ширл стверджував, що бачив «марсіанські місяці». 1727 Джонатан Свіфт у «Мандрах Гуллівера» описав два маленьких супутники Марса, які були відомі астрономам острова Лапута. Вони оберталися навколо Марса за 10 і 21,5 годин. Про ці ж супутники 1750 року згадав Вольтер у романі «Мікромегас». 10 липня 1744 року німецький капітан Кіндерман повідомив, що обчислив орбітальний період марсіанського супутника, котрий дорівнював 59 годинам 50 хвилинам і 6 секундам. 1877 року американській астроном Асаф Холл, працюючи у військово-морський обсерваторії США з найбільшим у країні 26-дюймовим рефрактором Кларка, нарешті знайшов Фобос та Деймос, два маленьких супутники Марса. Їх орбітальні періоди виявились близькими до періодів, які запропонував Свіфт на 150 років раніше.

Объяснение:

перекладеш в перекладачі

4,5(63 оценок)
Ответ:
шынар16
шынар16
13.04.2022
Загальні відомості[ред.  •  ред. код]

євразія винятково багата на різноманітні  корисні копалини. на її території є великі родовища  кам'яного вугілля,  нафти,  природного газу, значні запаси  руд чорних  і кольорових металів, чимало місць, де добувають  золото  і  коштовне каміння. різноманітність мінеральних багатств материка обумовлена величезними розмірами, складною будовою земної кори євразії.

родовища та басейни[ред.  •  ред. код] вугілля, нафта та газ[ред.  •  ред. код]

родовища кам'яного вугілля на території євразії знаходяться у передгірних і міжгірських прогинах  палеозойської ери  (донецький басейн  в україні,  карагандинський  — у казахстані,  печорський басейн  — у росії,  рурський  — у німеччині та і на сході євразії найбільші басейни вугілля відкриті у межах  індостанської  і китайської платформ. крупні буровугільні басейни  —  кузнецький  (кузбас) і  кансько-ачинський  — у  сибіру. родовища нафти і природного газу зосереджені у прогинах земної кори, що заповнені осадовими . два найбільших нафтогазоносних басейни землі знаходяться на месопотамській низовині і західносибірській рівнині. є родовища нафти і газу на аравійському півострові і східноєвропейській рівнині.

руди[ред.  •  ред. код]

велика частина родовищ різних руд, що пов'язані з  магматичними  і  метаморфічними гірськими , розташована у кристалічному і давніх платформ, а також там, де в гірських хребтах на поверхню виходять магматичні і метаморфічні породи. світове значення мають  залізні руди  курської магнітної аномалії  (кма),  криворізький  і  лотаринзький басейни залізних руд, марганцевий нікопольський басейн, залізні руди індостану і північно-східного китаю. через південний китай, півострови індокитай і малакка та острови малайського архіпелагу смугою тягнуться родовища руд  кольорових металів, таких як  олово  і  вольфрам, що утворюють так званий олов'яно-вольфрамовий пояс. у азіатській частині материка зустрічається золото. на уралі відомі родовища кольорових металів, у складчастих горах на півночі і на півдні європи є поклади  поліметалів,  ртуті,  алюмінієвих  і  уранових руд.

інші родовища[ред.  •  ред. код]

родовища  кам'яної  і  калійної солей  утворилися у мілководних басейнах  — озерах і неглибоких морях. іранське нагір'я відоме найбагатшими запасами  сірки. в українському передкарпатті знаходяться унікальні родовища самородної сірки. на півострові індостан, острові шрі-ланка є родовища  алмазів, різних дорогоцінних каменів. у багатьох місцях євразії є родовища різноманітних будівельних матеріалів (мармур,  граніт  та і у азії знаходяться родовища граніту, селітри. осадове походження мають  боксити, родовища яких розташовані уздовж альп, на південь від карпат і на півострові індокитай.

4,4(84 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: География
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ