М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
Картошка160
Картошка160
17.03.2022 01:05 •  География

Потенциал и перспектива развития казахстана короткий ответ

👇
Ответ:
demirooova
demirooova
17.03.2022

Объяснение:

Последние тенденции экономического развития

В 2016 году экономика Казахстана продолжила переживать последствия затянувшегося спада мировых цен на нефть и слабого внутреннего спроса. Реальный рост ВВП снизился с 1,2% в 2015 году до 1% в 2016 году.

ласти Казахстана планируют устранить уязвимые места в банковском секторе путем рекапитализации крупных банков, обремененных высоким уровнем неработающих кредитов. Национальный банк также начал постепенно ослаблять свою жесткую денежно-кредитную политику по мере снижения инфляционного давления в четвертом квартале 2016 года, но банковское кредитование частного сектора продолжало находиться в депрессивном состоянии.

4,8(1 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
mariyaskobenko1
mariyaskobenko1
17.03.2022

Відповідь:

США та Японія ділять перше місце у виробництві легкових автомобілів, і є світовим лідером з випуску вантажівок, автобусів, спецмашин. Найпотужніша галузь транспортного машинобудування США — автомобільна промисловість.

КАНАДА Загальне машинобудування в Канаді розвинене слабо, практично відсутнє верстатобудування.

БРАЗИЛІЯ Є достатньо розвиненою частиною машинобудування. Щорічно випускаються 1,5 млн автомобілів, а також літаки та трактори. Основні виробники "Сканія", "Меріедес-Бенц" «Фіат"

Пояснення:

4,6(24 оценок)
Ответ:
даша3646
даша3646
17.03.2022

Відповідь:

Основні оболонки (сфери) Землі — літосфера, гідросфера, атмосфера, біосфера. Всі вони пов'язані одна з одною і в складі кожної з оболонок можна бачити частинки інших сфер. На поверхні і в глибинах літосфери знаходяться води гідросфери. Рослини, тварини, мікроорганізми живуть на поверхні і на невеликих глибинах у земній корі. Гідросфера розчиняє в собі окремі речовини літосфери, вуглекислий газ і кисень атмосфери. У всій її товщі поширені живі організми. Водяна пара гідросфери, пилові частинки літосфери, спори деяких рослин розміщені в нижній частині атмосфери.

Усі живі організми біосфери частково складаються з води й мінеральних речовин. Відмираючи, вони утворюють відклади на дні морів, океанів та на материках.

Першоджерелом усіх процесів взаємодії оболонок є сонячні промені. Їх енергія, нагріваючи земну поверхню, викликає переміщення повітряних і водних мас, руйнування гірських порід, дає життя організмам.

Оболонка, в межах якої стикаються, проникають одна в одну і взаємодіють верхні шари земної кори, вся гідросфера і нижні шари атмосфери, називається географічною.

Природні комплекси. Слово "комплекс" у перекладі з латинської означає зв'язок, поєднання. Природний комплекс — сполучення компонентів (складових частин) природи: гірських порід, води, повітря, організмів.

Найбільшим природним комплексом, який охоплює всю планету, є географічна оболонка. Вона суцільна, але не однорідна. Відмінність у куті падіння сонячних променів на поверхню Землі, різноманітність рельєфу, рослинності і тваринного світу, співвідношення води й суходолу визначають поділ географічної оболонки на природні комплекси нижчого порядку. Найбільші з них — материки й океани, які в свою чергу поділяються на менші природні комплекси — природні зони, природні області та ін.

Усі компоненти природи в природному комплексі (ПК) тісно взаємопов'язані і перебувають у постійній рівновазі. Зміна одного з них призводить до зміни усього природного комплексу. Уявімо собі, що різко зменшилась кількість води в річці або в озері, що розташовані в будь-якій місцевості. Нестача води змінить рослинність і тваринний світ, грунт, зміниться й склад повітря атмосфери, клімат, і через певний проміжок часу на цій території утвориться новий природний комплекс.

Нині людина своєю діяльністю активно впливає на окремі компоненти природи. Екваторіальні ліси, пустелі, хвойні і мішані ліси, степи та інші природні зони Землі перебувають під загрозою зникнення. На зміну їм приходять комплекси, створені людиною.

4,5(42 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: География
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ