М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
ZinW
ZinW
02.02.2020 04:13 •  География

. Реки Северной Америки, имеющие более глубокие каньонообразные долины: A )Маккензи, Юнон
В )Миссисипи, Святого Лаврентия
С)Маккензи, Ниагара
D)Колумбия, Колорадо​

👇
Ответ:
kriskuziya0708
kriskuziya0708
02.02.2020

В

Объяснение:

т.к только это подходит,там другие реки,а в списке только эти.

4,4(97 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
7910066
7910066
02.02.2020

Перше плавання Колумба. Друга експедиція мореплавця. Третє плавання Колумба (1498-1500 рр.). Четверта експедиція Колумба (1501-1502 рр.). Значення подорожей та відкриттів Колумба. Об’єкти, названі на честь мореплавця

В іспанську історію видатний мореплавець увійшов як Крістобаль Колон (Colon), в італійську - Colombo, в португальську - Colom, у Великобританії його прізвище пишуть на латинський лад, - Колумбус. Нам же він відомий як Христофор Колумб.

Колумб походив із небагатої, але поважної сім’ї ткача-суконщика Домініка Коломбо з Генуї. Христофор був найстаршим із чотирьох дітей у цій сім’ї. Майбутній мореплавець працював в майстерні батька, але з ранньої юності мріяв про подорожі. Є свідчення, що у віці чотирнадцяти років Колумб уже володів основними навичками моряка. Пізніше він брав участь у поїздках у середземноморські країни і навіть побував одного разу в Ісландії.

В 1477 році Колумб приїхав в Португалію. Це був переломний момент в його житті. В Португалії він познайомився з дочкою італійця Перестрелло, правителя острова Порту-Санту, і женився на ній, причому тесть познайомив його з принципами навігації і заохотив до вивчення географії та космографії. Познайомившись з цими науками, Колумб прийшов до висновку, що використовуючи кулясту форму Землі, можна дістатись до Індії західним шляхом через Атлантичний океан, обминувши традиційний, небезпечний шлях вздовж Африки.

З цим фантастичним проектом Колумб в 1483 році звернувся до португальського короля Хуана ІІІ. Король повинен був дати кораблі, людей і забезпечити їх харчами. Крім того, Колумб вимагав виконання таких умов: якщо він дійде до Азії і відкриє нові землі, його призначать віце-королем (заступником іспанського короля) цих земель; чверть усіх прибутків від торгівлі з нововідкритими країнами відраховуватиметься на його користь; йому повинні надати чин адмірала; усі його звання та чини переходять у спадщину до дітей. Але король відмовився фінансувати експедицію – ідея здалась йому нереальною, ризик дуже великим, а винагорода, яку вимагав Колумб дуже високою.

Отримавши відмову, Колумб разом з сім’єю поїхав в Іспанію, маючи надію, що там його ідею зустрінуть більш прихильно. Іспанський король Фердинанд і його дружина Ізабелла хоча не відмовили Колумбу, але все ж вважали його проект доволі фантастичним; крім цього фінансове становище Іспанії щороку погіршувалось і не дозволяло робити непродумані витрати. Кілька років правителі Іспанії вагались і, нарешті, вирішили укласти з Колумбом договір. Вони тільки вдвоє зменшили частку Колумба в майбутніх доходах.

Перше плавання Колумба

3 серпня 1492 року з порту Палос в море вийшло три невеликих кораблі - каравели "Нінья", "Пінта" та "Санта-Марія"; найбільший з них був лише 20 м завдовжки. Екіпаж кораблів складався здебільшого з засуджених злочинців. Разом на трьох кораблях було 90 матросів.

Океан здався мореплавцям безмежним. Минуло 33 дні, як експедиція залишила Канарські острови, а землі все ще не було видно. На кораблях назрівав заколот. Колумб погодився повернутись, якщо впродовж трьох днів вони не досягнуть суші. На щастя для Колумба, 12 жовтня 1492 року пролунав довгожданий крик: "Земля!".

     

Перед мандрівниками відкрився Новий Світ. Кораблі підійшли до плоского острова, вкритого буйним тропічним лісом. Виявилось, що острів населений. На ньому жили голі люди з шкірою мідно-червоного кольору. Це був острів Гуанахані з групи Багамських островів; Колумб дав йому назву Сан-Сальвадор (Святий Ще недавно моряки, учасники експедиції вважали себе на грані загибелі. Зараз же вони раділи, що розрахунки Колумба були правильними і вони дісталися невідомої землі. Багато з них просили вибачення у Адмірала і присягли йому на вірність.

Місцеві жителі, побачивши європейців, відступили углиб острова, але згодом, помітивши, що білі прибульці не намагаються їх переслідувати, наблизились до іспанців і з захопленням їх роздивлялись. Колумб назвав туземців індійцями. Ця назва увійшла в обіг ще до встановлення істинного характеру відкриття Адмірала і пізніше поширилася на всіх аборигенів Нового Світу.

Незабаром Колумб відкрив ще декілька островів. Найбільший з них, що лежить на південний захід від Багамських островів, - Кубу - Колумб прийняв за півострів Азії. Від острова Куби Колумб пройшов на південний схід і на початку грудня був біля острова Гаїті, де до берега виходять "найчудовіші в світі долини". Цей острів Колумб назвав Еспаньйола ("Іспанський острів"). Незабаром Колумба спіткало нещастя: корабель "Санта-Марія" сів на мілину, і зняти його не вдалося. Частину команди - 39 іспанців - довелось залишити на Еспаньйолі в хатинах, збудованих з розібраного корабля, що зазнав аварії. Це було перше європейське селище в Америці, яке Колумб назвав Навідад (Різдво).

4,7(43 оценок)
Ответ:
Настя670303
Настя670303
02.02.2020

1. 32%

2. А

3. В

4. кемеровская область

5. 3).а 2).г 1).б

6. Надым - Вуктыл - Ухта — Грязовец — Торжок  

7. 1)а 2)в 3)б

8. 1

9. 2

10. ханты

11. 2

12. 1

13. 1)б 2)а 3) в

14. Тобольск

15. 3

16. 1

17. 2

18. В А Б

19. Бассейн относительно сильно выработанный (глубина выработки велика), запасы разведанных слоев уменьшаются, себестоимость добычи постоянно растет. Бассейн географически удален от основных районов потребления топлива, транспортировка угля оказывается дорогостоящей. Кузбасский уголь по цене становится неконкуренто по сравнению с более дешевыми предложениями на рынке топлива. Развитие альтернативных источников энергии на планете снижает спрос на дорогой уголь.

20. А

Объяснение:

Этот тест четыре варианта в одном.

4,5(59 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: География
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ