М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
HICKOinc
HICKOinc
01.08.2021 18:31 •  География

До економічної організації відносяться ...?

👇
Ответ:
vladpin01
vladpin01
01.08.2021

Економі́чна систе́ма — сукупність усіх видів економічної діяльності людей у процесі їх взаємодії, спрямованої на

виробництво,

обмін,

розподіл

споживання товарів і послуг,

на регулювання економічної діяльності.

Господарська діяльність в економічній системі завжди виявляється організованою, скоординованою тим чи іншим чином, тому економічна система має складну структуру, яка утворюється в процесі взаємодії окремих елементів, якими є:

продуктивні сили,

техніко-економічні та організаційно-економічні відносини,

виробничі відносини або відносини економічної власності,

господарський механізм.

В основі розвитку людського суспільства лежить виробництво матеріальних і духовних благ, інших цінностей, цілісна сукупність яких забезпечує умови життєдіяльності людини. Будь-яке суспільство, особливо високорозвинуте сучасне, являє собою соціальну систему. Соціальна система - це складноорганізована впорядкована цілісність, що включає окремих індивідів та соціальні спільноти, які об'єднані різноманітними зв'язками і взаємовідносинами, специфічними за своєю природою. Важливою підсистемою суспільства, основою соціальної системи є економічна система.

У ході виробництва, розподілу, обміну та споживання благ між учасниками цих процесів складаються і постійно вдосконалюються різноманітні за своїм змістом економічні відносини. Останнє виявляється через економічну поведінку суб'єктів господарювання. Конкретна історична сукупність економічних відносин, що відповідає системі продуктивних сил і взаємодіє з нею, розвивається на основі дії як об'єктивних економічних законів, так і суб'єктивних факторів, визначає сутність економічної системи суспільства. Отже, економічна система це сфера функціонування продуктивних сил і економічних відносин, взаємодія яких характеризує сукупність організаційних форм та видів господарської діяльності. Структурні ланки, що утворюють різноманітні економічні системи, за своїм змістом неоднорідні. Вони поєднують у собі загальні та специфічні, основні та похідні, нові, що народжуються, та відмираючі старі, перехідні та проміжні економічні форми, кожна з яких функціонує на основі спільної для всієї системи і разом з тим власної логіки розвитку.

4,5(56 оценок)
Ответ:
yarikmazai
yarikmazai
01.08.2021

Объяснение:

овлущцьвтвьвтв в в втов

4,8(75 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
kirillshok
kirillshok
01.08.2021
Чтобы перевести численный масштаб в именованный, зачеркните последние два нуля или пять в зависимости от количества цифр. например 1: 10000 убираете последние два нуля и получится именованный (в 1 см- 100 метров), если же 1: 1000000, то убираете пять нулей и будут уже километры (в 1 см- 10 км). рисуется прямая линия и делится на отрезки по 1 см. слева от второго деления ставится 0, на третье 100, потом 200. в зависимости от того, каков у вас именованный масштаб(т.е. сколько метров или километров в 1 см.)отрезок между первым делением и 0 делите на 5 частей (100:5= 20 метров один маленький штрих)
4,4(9 оценок)
Ответ:
miirko777
miirko777
01.08.2021

Объяснение:Тихий океан розташований в усіх кліматичних поясах, окрім арктичного.

   2. Значна протяжність океану з півночі на південь зумовлює зміну середньорічної температури води від -1 на екваторі до +30  на півночі та півдні.

3.   Велика частина Тихого океану лежить у екваторіальному , субекваторіальному, тропічному поясах обох півкуль, тому він найбільший серед інших океанів.

4.Незважаючи на його назву, він найбільш найнеспокійнішим  на планеті: на півночі і на півдні часто бувають шторми , а також тропічні циклони – можуть розсіюватись.

5.Для помірного поясу обох півкуль характерні постійні західні вітри, а в тропічних широтах постійно дмуть пасати   .

6. В океані поширені майже всі типи водних мас, окрім арктичних.

7. Оскільки океан дуже витягнутий з заходу на схід, переважають значні широтні рухи води.

8. В океані сформувалися найпотужніші течії Північна Пасатна, Південна Пасатна, Мiжпасатна протитечiя, Куросіо, Північнотихоокеанська Калiфорнiйська, Перуанська, Захiдних Вiтрiв які утворюють антициклональні коловороти

9. Тваринний світ надзвичайно різноманітний і розвинутий . Поширені лососеві риби:лосось, кета, горбуша., тварини – гіганти: кити ,Мегалодон,Базилозавр Мозазавр ,а також ссавці тюлені акули, морські котики ,морський слон..

10. До берегів океану виходять території понад 50 країн, в яких проживає майже половина населення Землі.

4,5(83 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: География
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ