Канада
Джим Керри -Уникальный комик и киноактер Джим Керри тоже родом из Канады .«Зеленая маска», «Эйс Вентура» и многие другие киноленты полюбились зрителям из многих стран, а сам актер получил всемирную известность.
Киану Ривз -Актер не является гражданином Канады по праву рождения, но его детство и юность тесно связаны с канадскими землями .Киану снялся в фильме «Молодая кровь», и стал получать огромное количество предложений после премьеры этой ленты. Многие фильмы, где, так или иначе, был задействован актер, теперь входят в «сокровищницу Голливуда».
США
Джордж Вашингтон – первый всенародно избранный президент Соединенных Штатов Америки, участвовал в войне с Великобританией за независимость, был одним из авторов конституции.
Франклин Делано Рузвельт – 32 президент США, успешно руководивший страной в годы Великой Депрессии и Второй мировой войны.
Объяснение:
Нил, Конго, Нигер, Сенегал - принадлежат бассейну Атлантического океана
К бассейну Индийского океана относятся Замбези, Лимпопо.
Обь, Енисей и Лена впадают в Ледовитый.
Инд и Ганг в Индийский. К бассейну Атлантического океана принадлежат крупные реки Европы: Дунай, Днепр, Дон, Рейн, Оспа, Днестр и другие.
Мощные реки относятся к бассейну Северного Ледовитого океана: Обь, Енисей, Лена и другие.
Воды Евразии - это и реки бассейна Тихого океана - Янцзы, Хуанхэ, Меконг, Амур и т. д.
Самая мощнвя из них Янцзы.
Реки бассейна Индийского океана. Крупнейшие из них - Инд, Ганг, Брахмапутра, Тигр и Евфрат.
Большую площадь занимает бассейн внутреннего стока, здесь протекают длинные, полноводные реки (Амударья, Сырдарья, Волга и др.) , некоторые из них теряются среди пустынь.
Объяснение:
Відповідь:
Пояснення:
Степан Рудницький значною мірою засновник української геоморфології, антропогеографії, фізичної, політичної, соціально-економічної та демографічної географії. Особлива заслуга Рудницького в тому, що він започаткував картографічний напрямок в українській географії.
Степан Рудницький по праву вважається основоположником української політичної географії. Під час першої світової війни та після неї він розробив наукові основи політичної географії та геополітики. Він тісно співпрацював спочатку з німецькими військовими колами, об’ єднаними у товаристві “Osteuropa”. А після утворення ЗУНР (1918) брав у часть і у розробленні її геополітики. Більшість праць вченого були опубліковані у Відні, Будапешті, Бухаресті та інших столичних і нестоличних містах багатьма мовами європейських народів масовими тиражами. Оригінальну концепцію політгеографії С.Л.Рудницький виклав у працях "Україна з політично-географічного становища" (1916), "Україна і великодержави" (1920), "Українська справа зі становища політичної географії" (1923). Ці праці С.Л.Рудницького, мабуть, найкращі у всій дотеперішній українській політології, мають і досі актуальне значення для справи державних змагань українського народу, формування його національної ідентичності, усвідомлення його ролі і місця в загальноєвропейському процесі демократичного оновлення. Також саме його геополітичні ідеї були висвітлені в працях “Україна і українці”, “До основ українського націоналізму”, “Галичина та соборна Україна”. Концепція С.Л.Рудницького з'явилася у той час, коли виникла нагальна потреба інформувати світ про українські проблеми. В ній на оригінальній основі досліджуються і викладаються проблеми України, її національні, політичні, економічні і територіальні інтереси, наводяться докази для країн Західної Європи і світу про користь, яку вони могли б мати від утворення української держави.