М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
elenamatveeva69
elenamatveeva69
24.08.2021 02:25 •  География

Какой из перечисленых народов является самым малочисленым? 1 Кереки. 2 Тазы. 3 Ливы. 4 Питкернцы.

👇
Ответ:
Brolik
Brolik
24.08.2021

кереки

Объяснение:

К данному этносу себя отнесли всего 4 человека, проживающих в Беринговском районе (Россия) . А на керекском языке говорят всего десять человек

4,7(71 оценок)
Ответ:
dimonf
dimonf
24.08.2021

1

тазы , ливы и питкернцы многочисленные народы. а вот кереки нет! их очень мало . поэтому правильный ответ будет под цифрой 1

4,8(88 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
texet1024
texet1024
24.08.2021

Господарська діяльність людини-один з факторів, що впливають на природу.

В результаті своєї праці людина не тільки пристосувався до навколишнього середовища, а й змінив її.

Якщо врахувати, що всі компоненти природи тісно взаємопов'язані між собою, то стає ясно, що зміни однієї частини призводить до перетворення іншої. Тому людина повинна передбачити наслідки своєї діяльності. Негативні наслідки впливу людини на природні комплекси не завжди є неминучим результатом науково-технічного прогресу.

Наприклад, вчені встановили, що внесення в грунт мінеральних добрив без урахування опадів і вологості грунту призводить до винесення мінеральних речовин з грунту і до забруднення річок і водойм. А це не тільки втрати (ну якось так...)

4,4(39 оценок)
Ответ:
юлия20082
юлия20082
24.08.2021

У горах Євразії надзвичайно гостро стоїть проблема зведення лісів. Так, у Гімалаях ліс завжди був для населення джерелом палива. Крім того, його випалювали під нові ділянки городів. Знищення лісів для місцевих потреб більш менш компенсувалося природним приростом, поки Гімалаї не стали туристським центром. Вистачило якихось 30 років, щоб знищити майже всі ліси поблизу Джомолунгми.

Варто було лише порушити цілісність гір, і вони покарали людей обвалами та зсувами. Були навіть такі страшні прогнози: якщо ліси на схилах гір будуть і далі вирубуватися, то невдовзі Гімалаї просто сповзуть униз, знищуючи все на своєму шляху. Добре, що люди вчасно зрозуміли свої помилки. Нині в гімалайських країнах діють програми із заліснення схилів. Наплив туристів і альпіністів, охочих помилуватися красою гір і випробувати свою майстерність при сходженнях на вершини на жаль призводить до забруднення довкілля.  

Для збереження унікальної природи гір створюються заповідники і національні парки. Так, величезну територію, яка прилягає до Евересту, займає національний парк Сагарматха.

4,5(78 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: География
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ