М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
AnnaNazar07
AnnaNazar07
18.02.2021 19:51 •  География

Виписати родовища корисних копалин.СПРОЧНА НАДА ДОЮ СЬОГОДНІ НАДА

👇
Ответ:
hsjsjxn
hsjsjxn
18.02.2021

Родо́вище корисних копалин — це накопичення мінеральної речовини на певній площі в земній корі, що утворилось під впливом геологічних процесів, яке якісно та кількісно задовольняє вимогам промисловості при наявному стані техніки і в наявних економіко-географічних умовах.

Родовища за походженням:

У залежності від геологічних процесів, що обумовлюють накопичення мінеральної речовини в надрах, усі родовища корисних копалин розподіляють на ендогенні, екзогенні та метаморфогенні:  

Ендогенні родовища корисних копалин формуються в результаті дії внутрішньої енергії Землі і пов'язані з магматичними процесами. В процесі диференціації і кристалізації магми й утворення вивержених порід, відбувається формування різних типів магматичних родовищ корисних копалин (лікваційні, магматичні, пегматитові, карбонатові, скарнові, гідротермальні). При цьому формуються родовища і рудних і нерудних корисних копалин.

Екзогенні родовища корисних копалин утворюються в результаті хімічної, біохімічної і механічної диференціації речовини під дією зовнішньої сонячної енергії. Серед екзогенних родовищ розрізняють: родовища вивітрювання, розсипні й осадові.

Родовища вивітрювання генетично пов'язані з формуванням кори вивітрювання. При цьому відбувається накопичення таких корисних копалин як боксити, каолініти, бурі залізняки, марганець та інші.

Розсипи утворюються при фізичному вивітрюванні і пов'язаному з ним механічному руйнуванні гірських порід, а також деяких рудних покладів. Розсипні родовища алмазів, титану, вольфраму, олова, золота, платини, танталу, ртуті та інших металів мають важливе промислове значення.

Осадові родовища формуються в результаті механічного (гравій, пісок, глина), хімічного (солі, гіпс, ангідрит, борати, лімоніт та ін.) і біохімічного (фосфорити, карбонати, кременисті породи, вугілля, горючі сланці) осадження мінералів або руд в водних басейнах. Серед них розрізняють озерні, болотні, річні, морські родовища.

Метаморфогенні родовища корисних копалин утворюються під впливом процесів метаморфізму, обумовлених дією високої температури, великого тиску і хімічно активних речовин. Серед метаморфогенних родовищ виділяють: метаморфізовані, які утворилися в процесі метаморфізму з раніше існуючих родовищ корисних копалин, при цьому змінюється форма, склад, будова тіл корисних копалин, але промислове застосування мінеральної сировини не змінюється (із бокситів утворюються наждаки, із бурого залізняка — магнетит та інше) і метаморфічні, які можуть заново утворюватися із гірських порід, що раніше не мали промислової цінності (пісковики перетворюються в кварцити, вапняки — в мармур, вугілля — в графіт та інше).

Родовища за видами корисних копалин:

Родовище вуглеводнів

Родовище нафти і газу

газове родовище

нафтове родовище

газогідратне родовище

газоконденсатне родовище

газоконденсатно-нафтове родовище

4,8(12 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
Вирс123
Вирс123
18.02.2021
Демократи́ческая Респу́блика Ко́нго (фр. République Démocratique du Congo), в 1971—1997 — Респу́блика Заи́р, в 1960—1964 — Респу́блика Ко́нго — государство в Центральной Африке, граничащее с Республикой Конго, Центральноафриканской Республикой, Южным Суданом, Угандой, Руандой, Бурунди, Танзанией, Замбией, Анголой, в том числе с ангольским эксклавом Кабиндой. До 1960 года Демократическая Республика Конго была колонией Бельгии. Самая бедная страна мира согласно исследованиям МВФ за 2012 год[3]. Является второй (после Алжира) по площади территории и четвёртой (после Нигерии, Эфиопии и Египта) по численности населения страной в Африке. Входит в ООН, Африканский союз и Сообщество развития стран Южной Африки, в международную организацию стран АКТ.
4,5(69 оценок)
Ответ:
Zxcy
Zxcy
18.02.2021
1) Целостность океана как водной массы обеспечивается его специфическими особенностями :
1. Океан обладает огромной поверхностью (361 млн. км2) и колоссальным объемом вод (1,3 млрд. км3);
2. Постоянством солевого состава и небольшим изменением плотности океанических вод;
3. В толще вод океана вертикальные различия океанологических характеристик вполне сравнимы с пространственными;
4. Жизненная среда океана непрерывна;
5. Движение вод океана непрерывно;
6. Воды океана обладают соленостью;
7. В океане нет резких природных границ;
8. В океане осуществляется глобальный механизм трансформации энергии и обмена веществ.

2)Океаны:Атлантический,Тихий. Моря:Каспийское,Средиземное,Охотское,Японское
Заливы:Бискайский
4,6(62 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: География
Полный доступ к MOGZ
Живи умнее Безлимитный доступ к MOGZ Оформи подписку
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ