различия и сходства в запасах топливно-энергетических полезных ископаемых: и там и там добывют нефть и газ. Но в западной сибири нефти и газа значительно больше.,т.к. в основании района лежит западно-сибирская равнина. В районах Кемеровской области находятся запасы каменного угля. .В кряжах Восточной Сибири на юге района тоже имеются запасы каменного угля,также добывают бурый уголь(в районе Красноярского края).
различия и сходства в запасах металлических полезных ископаемых: восточная сибирь явно лидирует по их запасам...В Красноярском крае и Иркутской большие запасы железных руд. В Западной Сибири железную руду добывают на юго-востоке района(в Кемеровской области и на Алтае).На юге обеих районов идёт добыча золота, но в восточной сибири месторождения золота встречаются с севера на юг по всей республике Якутия. В западной Сибири золота много на Алтае. в обеих районах также есть полиметаллические руды,медные руды. В восточной сибири есть ещё оловянные руды, молибденовые руды, никелевые руды, вольфрамовые руды,.
различия и сходства в запасах неметаллических полезных ископаемых: в западной сибири среди них есть поваренная соль и глауберова соль. в восточной сибири калийные соли, слюда, мрамор, фосфориты,апатиты, цементное сырьё и самое главное достояние восточной сибири - алмазы.
А ПРО НАСЕЛЕНИЕ НЕ ЗНАЮ.
Начнем с того что УКЛОН – отношение падения реки к ее длине , где
I – уклон;
H – падение;
L – длина.
Сейчас попробую сделать на что найду информацию а так , надо выклыдывать полностью задание , т.к. так очень сложно и не все возможно
1) Волга .
Падение = 328 м = 32800 см
Длина реки = 3531 км
Уклон = 32800 : 3531 = 9,3 см/км
2)Ангара.
Падение = 380 м = 38000 см
Длина реки 1826 км
Уклон = 38000 : 1826 = 20,8 см/км
3)Обь.
Уклон=164 м : 3650 км = 4,5см/км
Общее падение реки - 164 метра.
4) Иртыш
ПАДЕНИ = 2500м-0м=2500м.
Уклон = 2500м : 4248м= 0.05см/км.
5)Печоры
падение=677 метров=677-0=677
уклон= 67700:1790км=37.8см/км
Чинниками зміни клімату є біотичні процеси, коливання сонячної радіації, тектоніка плит та виверження вулканів. ... Зміна клімату загрожує основним умовам життя: горять ліси, тануть льодовики та руйнується біорізноманіття.
Змі́на клі́мату — суттєва та тривала зміна у статистичному розподілі погодних умов протягом тривалих проміжків часу: від десятиліть до мільйонів років. Це може бути зміна в середніх погодних умовах, або у розподілі погоди навколо середніх умов (наприклад, часті або рідкі екстремальні погодні явища). Чинниками зміни клімату є біотичні процеси, коливання сонячної радіації, тектоніка плит та виверження вулканів. Деякі види діяльності людини також виділяють як потужні чинники недавньої зміни клімату, яку часто називають «глобальним потеплінням»[1]. Зміна клімату загрожує основним умовам життя: горять ліси, тануть льодовики та руйнується біорізноманіття.
Науковці активно працюють, щоб зрозуміти який був клімат у минулому та буде у майбутньому за до та теоретичного моделювання. Історичні кліматичні дані — занурення у минуле Землі — були відтворені, та й досі триває їх накопичення з геологічних зразків з свердловин, кернів з глибоких шарів льоду, залишків флори та фауни, гляціальних та перигляціальних процесів, стабільних ізотопів та інших методів аналізу осаду, та слідів минулих рівнів моря. Новітні дані збираються за до інструментальних записів. Моделі загальної циркуляції, побудовані за принципами природничих наук, часто використовуються у теоретичних підходах для зіставлення з даними клімату у минулому, щоб прогнозувати та виявляти причинно-наслідкові зв'язки в зміні клімату.
Объяснение: