1.Географическое положение.Донбасс расположен на материке Евразия,в части света Европа,на Русской равнине,на самом юге,недалеко от Азовского моря.
добычи угля:закрытый (шахтный).
3.Глубина добычи:около 800-1000 м.
4.Мощность пластов: 1 м
5.Качество угля:высокое.
6.Себестоимость добычи:высокая.
7.Величина добычи: небольшая по сравнению с другими бассейнами.
8.Запасы угля:140 млрд.т.
9.Проблемы бассейна (экологические,социальные): деградация земельных ресурсов,образование терриконов,загрязнение воздуха и воды отходами производства,истощение водных ресурсов.
10.Перспективы бассейна:невелики из-за глубокого залегания пластов и высокой себестоимости,хотя уголь довольно высокого качества.
ООсь і прочитана повість.
Мені вона сподобалась, бо в ній розповідається про людей, які прагнули здобути освіту, особливо дітей, що тягнулися до навчання. У повісті розповідається про дитинство самого письменника. Хто ж він, цей Михайлик?
Це простий, сільський хлопчик, син бідняків. Він дуже допитливий, йому все хочеться знати, до всього дійти своїм розумом, а багато чого довідатися від дорослих. Наслухавшись казок, легенд і розповідей свого діда Дем'яна та улюбленої бабусі, Михайлик сприймає світ, як казку. Він любить зорі у високому небі, запах жита в полі і різних трав у лісі. Любить слухати перепілку в житі і стук дятла на старій груші. Він чуйно прислухається до бентежних звуків гусей-лебедів у високому небі. Михайлик — романтична натура.
А який радий Михайлик приходові літа! Це ж найкраща пора в житті дитини. Він уявляє літо як щось живе, як істоту: "Літо-літечко тихо з полів зайшло в село, постояло біля кожного тину, городу, та й взялося до свого ділечка, щоб усе росло, родило". Великий вплив на Михайлика мала мати, яку він дуже любив, до мови якої весь час прислухався. Мати ріднилася з природою: вона дослухалася до неба, до землі, до схлипування роси. Увага до всього доброго, красивого перейшла Михайликові від матері. Тому він теж, як свята, очікував того дня, коли грім розморожує сік у деревах чи коли не зіллям, а хлібом починає пахнути жито.бъяснение: