Відповідь:
Я назву дещо більше, щоб ви могли вибрати, які вам до вподоби:
- галузі вторинного сектора (харчова промисловість (хлібопекарська, молочна), хімічна промисловість (наприклад, виробництво сірчаної кислоти))
- галузі третинного сектора (наприклад, охорона здоров’я, освіта, фінансова діяльність, туристична галузь).
Пояснення:
Споживчий чинник, як ми бачимо з назви, орієнтується на споживача. І всі одразу подумали про населення, але це правильно лише на половину. Звісно населення, споживає товари широкого вжитку та користується невиробничими послугами. Відповідно, на споживача-населення орієнтується більшість видів третинного сектору (надання послуг) та деякі галузі вторинного сектору, наприклад, які виробляють продукцію з коротким терміном використання, масову тощо. Мої приклади орієнтовані більше на споживача-населення. Однак не варто забувати, що споживачами можуть бути і різні виробництва, які використовують сировину, напівфабрикати, паливо та ін. Наприклад, виробництво устаткування для деяких виробництв гірничо-видобувної промисловості орієнтуються на споживача-виробництво.
Полагаю, что самый правильный ответ - Д (Дели (или Нью-Дели)), ибо Индия занимает площадь в 3 287 263 км² и имеет население количеством ~1, 35 млрд. человек. Но... Тут ещё есть США (В, Вашингтон) с относительно маленьким количеством населения (327 млн. человек), но с площадью, которая превышает площадь Индии практически в 3 раза (~9,5 млн км²).
Если нужен именно один вариант ответа - тогда Индия (Д, Дели) - самый подходящий вариант, если же два - тогда Индия (Д, Дели) и США (В, Вашингтон).
Остальные государства, по сравнению с вышеупомянутыми, являются странами-"карликами".