ответ:1) верхня комплексна оболонка Землі, що утворилася внаслідок взаємопроникнення і складної взаємодії окремих — літосфери, гідросфери, атмосфери і біосфери
2) внутрішня єдність, пов'язаність усіх частин чого-небудь
3)
4) це поєднання взаємопов'язаних компонентів природи
5) урочища, ландшафти, екосистеми
6) безперервний замкнутий процес переміщення води на земній кулі
7) материки та океани
8)- це одна із властивостей географічної оболонки, що характеризується зміною природних комплексів та їхніх компонентів залежно від зміни географічної широти.
9)Географична оболонка
10)Природний комплекс
11)
12)нижня — під океанами на 5—10 км нижче від їхнього дна.
13)цилистнисть ретмичнисть Колообіги речовин та енергії Зональність і азональність
14)
Объяснение:
Северное Тихоокеанское течение — теплое океаническое течение в северной части Тихого океана. Продолжение течения Куросио к востоку от Японии называется Дрейфом Куросио (участок теплого течения между 142 и 160° в. д.), а затем — Северо-Тихоокеанским течением. Движется с запада на восток по направлению к берегам Северной Америки со скоростью 25-50 см/с. В восточной части Тихого океана Северо-Тихоокеанское течение севернее 40-й параллели доходит до 170°W где разветвляется на теплое Аляскинское, направляющееся к берегам Южной Аляски на север, причем часть вод попадает даже в Берингово море, а вторая ветвь под названием Калифорнийского течения отклоняется к югу в дальнейшем вливаясь в Северное пассатное течение.