Наверное, то что все перечисленные карты относятся в географию ибо являются ключевыми объектами в изучении.
учебные карты - карты для школьного обучения.
настенные можно повесить куда-то и изучать дома/на учебе.
природы - карты климатических/природно-физических изменений.
социально- эконом - политическая карта на которой показываются: изменения границ государств, численности населения и тд.
физическая - карта по самому строению континентов
и тому подобное, но связь в том, что они все входят в основу изучения географии.
Україна посідає 8-е місце серед країн Європи за лісистістю. Про це голова Державного комітету України лісового господарства Микола Шершун повідомив в інтерв'ю "Урядовому кур'єру". За його інформацією, лісистість в Україні становить 15,7% від території держави при необхідних 20%. Для того щоб досягти такого показника, необхідно створити ще понад 2 млн га нових лісів, з них у степовій зоні - 1 млн га.
4 жовтня 2008 р .вийшов указ Президента України № 995/2008 «про деякі заходи щодо збереження і відновлення лісів і зелених насаджень» , згідно з яким лісистість України повинна підвищитися до 20 % (нині офіційна статистика свідчить про 15,7% лісистості). Для цього обласним державним адміністраціям і Раді міністрів АР Крим було доручено скласти перелік деградованих, малопродуктивних і техногенно забруднених земель, які було б доцільно залісити, а також додатково виділити для потреб залісення ділянки із земель запасу.
На найближчу перспективу (10-15 років) можна б значно розширити площу лісів, використавши, еродовані або низькопродуктивні землі. Із загальної площі таких земель можна було б використовувати ' близько 4 млн га. найбільша кількість резервних земель знаходиться в південних і південно-східних областях, де лісистість території в 2— 2,5 рази нижче оптимальної, а площа лісів в розрахунку на душу населення в 2-10 разів нижче норми.
Лісистість Запорізької області не досягає оптимального рівня, при якому ліси позитивно впливають на клімат, ґрунти, Водні ресурси, пом'якшують наслідки ерозійних процесів, а також забезпечують отримання великих врожаїв сільськогосподарських культур. На сьогодні лісистість області разом з полезахисними лісовими смугами досягає 3,9 відсотка при оптимальних для регіону 5 відсотках.
Объяснение: