М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
Позитив4ик123
Позитив4ик123
28.07.2022 23:26 •  География

ІІ варіант І рівень. Вибрати правильну відповідь: 1. Яка крайня південна точка материка Африка? А) мис Альмаді; B) мис Агульяс; Б) мис Рас-Енгела; Г) мис Рас-Гафун, 2. Хто з європейців вважається найбільш відомим дослідником внутрішніх територій Африки? А) Хр. Колумб; В) Васко да Гама: Б) Є.Ковалевський; Г) Д.Лівінгстон, 3. Яка холодна течія омиває той півострів Африки, що називають «африканськи рогом»? А) Гвінейська; B) Канарська; Б) Сомалійська; Г) Бенгельська, 4. Яке найбільше за площею озеро в Африці? А) Вікторія; В) Ньяса; Б) Танганьїка; Г) Чад 5. До якого басейну відноситься річка Конго? А) до басейну Тихого океану; В) Атлантичного океану; Б) до басейну Індійського океану; Г) Північно-Льодовитого океан 6. Яка природна зона одержує найбільше вологи (2000-3000 мм опадів за рік). A) гілеї; В) савани і рідколісся; Б) пустелі і напівпустелі; Г) твердолисті вічнозелені ліси і чагарни i І рівень. Доповнити речення. 1. Пересихаючі річища, що наповнюються водою тільки під час зливових дощів, називаються .., вони зустрічаються B частині Африки. 2. В екваторіальних і тропічних широтах панують вітри які дують із Ha В півнійній частині Африки вони сухі, через те, що формуються над 3. Корінне населення Африки належить в основному до ..pac Найбільші Африканські країни це - ІІ рівень. Охарактеризуйте природну зону пустель і напівпустель Африк за типовим планом, ІV рівень. Поясніть, як будова земної кори Африки зумовлює рельєф материка.

👇
Ответ:
00Алекс00
00Алекс00
28.07.2022

1-в)

2-г)

3-б)

4-а)

5-в)

6-в)

4,4(82 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:

1. Родственник виноградной улитки моллюск Helix desertorum «оживает» влажной порой после пятилетнего периода покоя во время засухи.

Американские лопатоноги (род Scaphiopus) закапываются с твердых роговых выростов на задних лапах, погружаясь в землю задним концом тела. В подземных камерах, стенки которых влажны от выделяемой животными слизи, они проводят весь засушливый период. После летней спячки, длящейся 8 - 9 месяцев, при первом же дожде они выбираются на поверхность и устремляются к ближайшей луже.

2. Крокодиловы слёзы- фальшивое выражение эмоции, притворный плач.

3. Антилопы, песчанки.

4. Не знаю. В каждой по-своему. Если животных поменять местами они по-простому погибнут, ведь каждый из них выполняет в своей среде обитания, свою функцию.

5. Будут выползать на поверхность, так как в тело должен постояннно поступать кислород. Чтобы кислород поступал тело червей должно быть влажным, в сухой почве тело червей влажным не будет

4,4(19 оценок)
Ответ:
kosmikanna
kosmikanna
28.07.2022

Вічнозелені рослини в ботаніці — рослини, чиє листя зберігається протягом всього року і кожен лист зберігається на дереві більше 12 місяців. В протилежність вічнозеленим, існують так звані листопадні рослини, чиє листя обпадає в певну пору року у зв'язку з холодним або посушливим кліматом, і напівлистопадні рослини, чиє листя обпадає у зв'язку з несприятливими погодними умовами.Збереження листків на вічнозелених рослинах сильно варіює: у одних рослин воно обпадає трохи більш ніж через рік і відразу замінюються новим; у інших вони тримаються багато років. Рекорд збереження одного і того ж листя належить остистій сосні (Pinus longaeva) — її хвоя тримається до 45 років. Проте, тільки у небагатьох видів листя не обпадає понад 5 років.

Ще одною особливою рослиною є вельвічія дивовижна (Welwitschia mirabilis) — африканська голонасінна рослина, у якої утворюється лише два листка, які ростуть постійно протягом всього життя рослини, але при цьому поступово стираються на кінці, внаслідок чого одна листкова тканина зберігається протягом 20-40 років. Більшість рослин вологих тропічних лісів є вічнозеленими, оскільки для них відсутні два чинники, що роблять рослини листопадними — холод і посуха. Рослини на територіях з прохолоднішим або посушливішим кліматом можуть бути як листопадними, так і вічнозеленими. При холодних температурах тільки відносно невелика кількість видів, переважно хвойних рослин, є вічнозеленими.

4,8(99 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: География
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ