М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
ka013382
ka013382
06.04.2023 09:57 •  География

У висновку вкажіть тип клімату та його відмінності від інших частин України

👇
Ответ:
Nasti12
Nasti12
06.04.2023

Слова «клімат» і «погода» широко використовуються в повсякденному житті. Вони є результатом багатьох процесів, що відбуваються па планеті, у тому числі й на території України. Між кліматом і погодою існує тісний зв’язок. Зокрема, їх поєднують такі показники, як температура повітря, атмосферні опади, вологість, атмосферний тиск, сила й напрямок вітру. У той самий час погода швидко змінюється, а клімат має сталий характер. Клімат України назвати сприятливим для життя та діяльності населення.Територіальний розподіл і річний хід температур.

Основним показником клімату є температура повітря. Вона змінюється з висотою залежно від району земної поверхні, пори року й паніть часу доби.

У холодний період значення сонячної радіації дещо знижується, одночасно зростає вплив циркуляції атмосфери. Завдяки активності циклопів, які обумовлюють підвищення температури, у західній та північно-західній частинах України ізотерми наближаються до меридіонального простягання (вони мають напрямок із півночі па південь та південний схід). На півдні вони наближаються до широтного простягання. Більш високі температури ігаються на півдні, де проходять ізотерми 0-2°С, більш низькі — па сході та північному сході ( 7 8°С). ІІайппщі середні температури січня на Південному березі Криму, де вони досягають 4-3+4 °С.

У теплий період, коли відсутній сніговий покрив і знижується активність циклонічної діяльності, найбільше значення має кількість отриманої сумарної сонячної радіації.

4,4(14 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
Angelika200614
Angelika200614
06.04.2023

Відповідь:

Рослинний світ

У флорі Австралійської біогеографічної області близько 20 000 видів, з них понад 17 000 — ендеміки (евкаліпти, філодійні акації, казуарини та ін.). Рослинність — пустельна, саванна, вічнозелені субтропічні та вологі тропічні ліси (гілеї). У лісах переважають евкаліпти, деревоподібні папороті, саговники, різні каучуконоси, хлібні й санталові дерева, ліани тощо.

Тваринний світ

Фауна Австралійської біогеографічної області характеризується численними ендемічними родами і родинами (сумчасті, однопрохідні) і малою кількістю плацентарних ссавців, серед яких трапляються кажани, дрібні гризуни, а також завезені людиною і здичавілі собаки (динго), свині, кролі та ін. Сумчастих в Австралійській біогеографічній області близько 50 родів (понад 160 видів): різні види кенгуру, сумчастий пацюк, сумчаста білка, кузу, коала, сумчастий кріт, види кускусових та ін.; з однопрохідних — качконіс та єхидна. З птахів ендеміками є казуари, ему, лірохвости, чорні лебеді, райські птахи. З плазунів характерні плащоносна ящірка, молох; із риб — двоякодихаюча риба цератод; із комах — великі яскраво забарвлені метелики та жуки.

4,4(92 оценок)
Ответ:
polyzaicka
polyzaicka
06.04.2023

1.Условно вважається що біосфера ться від висоти в 22 кілометри в атмосфері, до 11 км. вглиб океану і 3 кілометри вглиб літосфери.

На суші нижня межа біосфери менш виразна веражена, тому питання про нижній межі біосфери поки не вирішене до кінця.

На рівні від 1 до 8 км. над рівнем землі, саме цю межу є верхньою межею біосфери, також цей шар входить в географічну оболонку землі.

2.Поширення організмів на Землі дуже нерівномірне. Воно залежить від кліматичних умов (температури, опадів, наявності їжі тощо), які змінюються від екватора до полюсів.

3.Тому, що на Землі розповсюджені різні типи гірських порід та кліматичні умови. Воші дуже різноманітні, тому що утворюються за різних природних умов. У їх поширенні існують закономірності: ґрунти змінюються від екватора до полюсів, а в горах — від підніжжя до вершини.

Объяснение:

Надіюсь до

4,6(76 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: География
Полный доступ к MOGZ
Живи умнее Безлимитный доступ к MOGZ Оформи подписку
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ