М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
Сашуля12345
Сашуля12345
03.10.2022 04:50 •  География

Чим пояснюється складність видубутку кам’яного вугілля в донецькому басейні?

👇
Открыть все ответы
Ответ:
mikreaz
mikreaz
03.10.2022

ответ: Сравните рельеф и полезные ископаемые.

Оснавная африканская территория это плоскогорье с возвышенностями т.е равны . На не значительной площади материка есть горы на востоке и частично - на юге и северной оконечност материка.

Сравните по Плану Лену и Хуанхэ.

Лена-большая река, которая расположена в восточной Сибири,Росии .Впадает в море Лаптевых в Северно-Ледовитого океана.Длина вместе с дельтой 4400км. В некоторых случаях указывается протоки 106 км . В дельте Лены. Площадь бассейна 2490км . Годовой сток равен 513,6 км3(в квадрате)

Хуахэ -река в Китае одна из самых крупных рек в Азии . В переводе с Китайского "Жёлтая река" что связано с обилием наносов, придающий желтоватый оттенок её водам.Длина её составляет

5,464 км

Объяснение:Правильно не правильно незнаю, но из за того что мы проходили эту тему написала

4,5(51 оценок)
Ответ:
jija2002
jija2002
03.10.2022

Велике значення для формування рельєфу Євразії мають зовнішні чинники. У кайнозойську еру загальне підняття суходолу і похолодання клімату Землі призвели до виникнення потужного материкового зледеніння. Центрами його в Євразії були Скандинавський півострів, Північний Урал і Таймир. Звідси льодовик просувався на південь, досягнувши на Східноєвропейській рівнині широти Дніпропетровська.

Рухаючись, льодовик істотно змінював поверхню суходолу. Немов величезний бульдозер, він вирівняв міцні скелі та згладив верхні шари пухких порід, утворюючи водночас глибокі вузькі морські затоки, безліч річкових долин і озерних улоговин тощо. Відшліфовані уламки гірських порід - валуни - виносилися з центрів зледеніння далеко на південь. Там, де льодовик танув, накопичувалися льодовикові відклади. З суміші валунів, глини й піску утворилися велетенські горби, пасма гір і цілі рівнини. Талі води виносили значні маси піску, вирівнювали поверхню і формували плоскі піщані рівнини - полісся.

У Карпатах давній льодовик виробив подекуди величезні заглиблення, в яких із часом утворилися надзвичайно мальовничі гірські озера. На гірському узбережжі Скандинавського півострова харак¬терною спадщиною давнього льодовика є глибокі й вузькі затоки (фіорди), що прорізають узбережжя (мал. 170). їхні стрімкі, складені дуже міцними породами скелясті береги підіймаються подекуди на 1,5 км уверх.

4,8(84 оценок)
Новые ответы от MOGZ: География
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ