Клімат Вогненної Землі дуже вологий, крім крайнього сходу. Архіпелаг знаходиться під постійним впливом різких та вологих південно-західних вітрів. На заході випадає до 3000 мм опадів на рік, причому переважають дощі, які йдуть 300-330 днів на рік. На сході кількість опадів різко знижується.
Температура протягом року низька, і коливання її за сезонами незначні. Можна сказати, що архіпелаг вогняна Земляпо літній температурі близький до тундри, а за зимовою – до субтропіків.
Кліматичні умови Вогняної Землі сприятливі у розвиток заледеніння. Снігова кордон на заході знаходиться на висоті 500 м, і льодовики обриваються безпосередньо в океан, утворюючи айсберги. Гірські хребтивкриті льодом, і над ним піднімаються лише окремі гострі вершини.
Відповідь від Tata[гуру]
Клімат Вогняної Землі - це підполярний океанічний клімат з короткими, прохолодними літами та довгими, вологими, помірними зимами: середній показник опадів становить 3000 мм.
Холодна та волога погода допомагає зберігати стародавні льодовики.
Найкращі південні островимають піддантарктичний клімат, типовий для тундри, що робить зростання дерев неможливим.
У деяких областях всередині регіону ігається переважний полярний клімат.
Області у світі з подібними кліматами, як у південної Вогняної Землі – це Алеутські острови, Ісландія, Аляска та Фарерські острови.
Объяснение:Виновником появления поверхностных круговых течений в Мировом океане является ветер, а именно пассатные ветра. Они образовываются с обоих сторон экватора, и встречаясь, два разнонаправленых потока ветра на территории Мирового океана образуют течение воды.
Если дует ветер с одной стороны, то направление течения воды будет однонаправленным ветру. А когда ветра с противоположных сторон, то возникает круговое течение.
Роль этих течений очень большая и необходимая нашей планете. Наиболее важна она для жителей океанского региона.
Морские течения приносят большие массы тепла и холода.