Наш древний человек с рисунка живет в лесостепной зоне и ведет уже оседлый образ жизни, об этом свидетельствует достаточно крепкая постройка домов, не предназначенных для перемещения. Одомашненные животные свидетельствуют о ведении домашнего хозяйства, близость к равнинной реке располагает к рыболовству. Люди, собирающие пшеницу на поле, а это похоже именно на поле, говорит нам о выращивании злаковых культур (и, вероятно, других растений). Наш человек уже может добывать огонь и хорошо с ним знаком, а это привело к развитию гончарства (посуда на картинке), приготовлению более сложных блюд, например, хлеб (мы видим женщину, которая перетирает зерна в муку). Орудия труда, которые изображены на картинке в разных вариантах, позволяют заниматься строительством, обработкой земли.
В Рівненській області, Україна, є кілька природоохоронних об'єктів, одним з яких є національний природний парк "Гірський". Ось коротка характеристика цього парку:
Національний природний парк "Гірський" розташований на заході України, в Рівненській області. Парк був створений з метою збереження та відтворення унікальних екосистем Полісся. Він охоплює площу близько 24 000 гектарів і знаходиться на території Радивилівського і Острозького районів.
Головною особливістю парку є унікальна природа Полісся, яка включає в себе багато типів ландшафтів, таких як болота, ліси, степи та річкові долини. Парк відомий своєю біорізноманітністю та багатим рослинним та тваринним світом.
У парку можна зустріти багато видів рідкісних тварин, включаючи лосів, козулів, бобрів, білок, захарових борсуків та багато інших. Також тут проживають рідкісні види птахів, такі як лелеки, червоні книги, які є предметом охорони та досліджень.
У парку "Гірський" розташовані туристичні маршрути, де відвідувачі можуть насолодитися красою природи, пішими прогулянками, велосипедними поїздками та за дикими тваринами. Крім того, парк пропонує можливості для екологічного навчання та наукових досліджень.
ВРОДЕ