А) Водные ресурсы; Б) Почвенные ресурсы; В) Минеральные ресурсы.
Объяснение:
Кавказ богат водными ресурсами – здесь протекают большие и малые реки, есть каналы, озера, водохранилища, но, что удивительно, является районом с низкой обеспеченностью. Есть минеральные источники.
Почвенные ресурсы особенно относятся к главным природным богатствам Кавказа. Почвы обладают высоким естественным плодородием. Почвы Предкавказья можно поделить на 4 типа:
каштановые почвычерноземные почвыгорно-лесные почвыгорно-луговые почвы.В минеральные ресурсы входят нефть и газ, углеводород, руды черных, цветных и редких металлов и т.д.
Найбільшу стійкість і швидкість вітру мусони мають у деяких районах тропіків (особливо в екваторіальній Африці, країнах Південної й Південно-Східної Азії й у Південній півкулі аж до північних частин Мадагаскару й Австралії). У слабкішій формі й на обмежених територіях мусони з'являються й у субтропічних широтах (зокрема на півдні Середземного моря й у Північній Африці, в області Мексиканської затоки, на сході Азії, у Південній Америці, на півдні Африки й Австралії). Мусони відзначаються й у деяких районах середніх і високих широт (наприклад, на Далекому Сході, на півдні Аляски, по північній окраїні Євразії). На низці територій намічається лише тенденція до утворення мусону, наприклад, сезонна зміна переважних напрямків вітру, але останні характеризуються меншою сезонною стійкістю
Объяснение:
На сході і півдні Євразії дмуть мусони, що виникають внаслідок різниці атмосферного тиску над океаном і суходолом.