Відповідь:Офіційна назва - Сполучені Штати Америки (США)
Склад території - 50 штатів і Федеральний округ Колумбія
Член міжнародних організацій - ООН, НАТО, НАФТА та ін.
Офіційна мова - англійська
Релігія - християнство (протестантизм, католицтво)
Місце країни у світі та регіоні. Сполучені Штати Америки - наймогутніша в економічному та політичному сенсі держава. Нині це єдина наддержава в світі. Її піднесення почалося наприкінці XIX ст. Через те що дві світові війни оминули територію США, з країни-боржника європейських країн вона перетворилася на країну-кредитора. США - одні із засновників ООН і мають постійного представника в Раді Безпеки ООН. США - лідер серед країн світу за військовою потужністю. їх військово-морський флот є найбільшим у світі. США є засновником та осередком Північноатлантичного альянсу (НАТО). Це держава з найбільшим за сукупною потужністю ядерним потенціалом на Землі.
Нині США є «чемпіоном» за продуктивністю праці, освоєнням Світового океану та космосу. Саме американські астронавти першими ступили на поверхню Місяця, а завдяки амбітному проекту Ілона Маска мають шанс бути першими на Марсі. США очолює рейтинг країн за ВВП, який становить майже 25% від світового показника. За ВВП на душу населення США посідає 7-ме місце в світі та 1-ше в Америці. Американський долар є головним розрахунковим засобом у світовій валютно-фінансовій системі. Інвалютні резерви центральних банків країн світу майже на 2/3 складаються з доларів, в доларах відбувається 3/4 операцій міжнародного банківського кредитування.
США є також регіональним лідером. За їх ініціативи було укладено Північноамериканську угоду про вільну торгівлю (НАФТА), яка є найбільшою в світі регіональною зоною вільної торгівлі з населенням майже у півмільйона осіб та близько 30% світового ВВП.
Основні чинники, що визначають місце країни в міжнародному поділі праці. Місце США в міжнародному поділі праці визначає ряд чинників (мал. 143). У першій половині XX ст. провідними чинниками були природно-ресурсний, працересурсний та споживчий. Розміщення нових наукомістких виробництв у другій половині XX - на початку XXI ст. все більше орієнтується на науково-технологічний та екологічний чинники. Вже під час Другої світової війни в США почали з'являтися науково-промислові парки та технополіси. Науково-промислові парки тісно пов'язані з університетами і часто групуються навколо них, отримуючи звідти нові ідеї та молодих учених.
Пояснення:
1) Погиб в стычке с аборигенами точная причина не известна. Вероятнее всего ударом копья в затылок при отступлении. ( На его команду напали аборигены)
3) Открытия Кука
Первое кругосветное плавание, на корабле "Индевор"
Доказано, что Новая Зеландия состоит из двух островов, пролив между которыми теперь называется пролив Кука (впервые пройден 9 марта 1770 года)
Кук первым изучил природу Новой Зеландии и сделал вывод, что если европейцы устроят там колонию, то в этой плодородной стране без особых трудов и забот смогут вырастить все, что нужно.
Кук исследовал и нанес на карту восточное побережье Австралии. 21 августа 1770 "Индевор" обогнул северную оконечность Австралии, мыс Йорк. На восточном побережье Кук обнаружил большой залив, берега которого рекомендовал как лучшее место для большого порта; сейчас на этом месте стоит город Сидней.
Второе кругосветное плавание, на кораблях "Резольюшн" и "Адвенчер"
Кук первым в истории пересек Южный полярный круг (17 января 1773) и 17 февраля 1773 первым из европейцев наблюдал южное полярное сияние.
Открытие островов Ниуэ 20 июня, Новые Гебриды 21 августа 1774, Новая Каледония 4 сентября 1774, Южная Георгия 14 января 1775, архипелага Южные Сандвичевы острова в феврале 1775.
Кук показал, что все океаны соединяются на широтах южнее Африки и Америки в один Южный океан, по которому он первым совершил полный круг. На вопрос о наличии континента в районе Южного полюса Земли Кук ответил, что если этот материк и существует, он недоступен из-за ледяных полей и не может принести особой пользы.
Третье плавание, на кораблях "Резольюшн" и "Дискавери"
Открытие (заново) Гавайских островов (18 января 1778), съемка северо-западного побережья Америки от 54? с. ш. до 70?20? с. ш.
Куку удалось пройти через Берингов пролив в Чукотское море, но ему не удалось преодолеть ледовые поля севернее 74?41? с. ш.