М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
PoJalyusta
PoJalyusta
28.08.2021 13:56 •  География

По карте россии определите расстояние и направление от москвы до объектов. санкт-петербург мурманск г. ямантау берингов пролив

👇
Ответ:
FleachBeast
FleachBeast
28.08.2021
Расстояние от Москвы до Санкт-Петербурга:635 км от центра до центра.
От Москвы до Мурманска:2039 км
От Москвы до Ямантау по прямой 1320 км
От Москвы до Беренгова пролива  1.7800 км
4,4(89 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
Emma510
Emma510
28.08.2021
Втеплое время года в зоне тундры почва оттаивает лишь на глубину не более чем 50 сантиметров. далее идет слой вечной мерзлоты. этот фактор является одним из решающих при расселении растений в зоне тундры. вечная мерзлота оказывает существенное воздействие на рельеф местности. замерзание и оттаивание пород приводит к их деформации. в результате процесса пучения появляются такие формы поверхности, как бугры. их высота составляет не более двух метров над уровнем моря, но появление подобных форм также влияет на растительность тундры, ее расселение по определенной территории.
4,6(69 оценок)
Ответ:
rikgetikov
rikgetikov
28.08.2021

Тваринний світ Північної Америки дуже різноманітний, оскільки сам материк розташований практично у всіх кліматичних зонах.

У тундрі зустрічається білий ведмідь, північний олень, полярний вовк і заєць. Вівцебики мешкають тільки на півночі арктичного узбережжя Канади. Більше поширені північні олені, які представлені двома видами: лісовими і тундровими оленями.

Тваринний світ тайгової зони більш цікавий. Всюди мешкає американський лось, який харчується листям і молодими пагонами. У цій зоні також поширені хутрові тварини: куниця, ласка, норка, а також скунс і видра. Серед великих хижаків – бурий і чорний ведмеді, росомахи, вовки, рисі. З гризунів типові мускусний щур ондатра і канадський бобер. Серед дикобразових характерний великий гризун поркупайн. В основному він живе на деревах.

У змішаних і широколистяних лісах ви зустрінете віргінських оленів, бабаків, хом’яків, землерийок. Також на цій території мешкає представник сумчастих щурів опосум.

Південний схід Північної Америки – місце унікальної фауни. Тут зустрічаються алігатори і алігаторові черепахи. Серед земноводних примітна жаба-бик, довжина якої сягає 20 см.

Символи безкрайніх рівнин цього материка – бізон і антилопа-вилоріг. Часто зустрічається хижак – степовий вовк-койот. У Кордильєрах мешкають степові козли і барани, а також ведмеді грізлі.

На жаль, деякі види тварин через діяльність людини знаходяться на межі зникнення. Для їх збереження створено ряд заповідників і національних парків.

Объяснение:

прочитай

4,5(34 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: География
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ