М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
sara6yjfhjh9
sara6yjfhjh9
02.06.2022 22:19 •  География

Какие пингвины живут на экваторе и чему они к этому при

👇
Ответ:
Julia77707
Julia77707
02.06.2022

Таких пингвинов называют гемофродиты

4,4(80 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
ОффниКим
ОффниКим
02.06.2022

Объяснение:

Термін «машинобудування» має декілька нерозривно пов'язаних між собою смислових значень:

Машинобудування або машинобудівна промисловість (англ. Machine industry) — найважливіша комплексна галузь обробної промисловості, яка включає проєктування, виробництво й експлуатацію машин та інструментів.

Машинобудування (англ. Mechanical engineering) — галузь науково-технічних знань, яка застосовує принципи інженерії, фізики і матеріалознавства для проєктування, дослідження, виробництва і технічного обслуговування механічних систем.[1][2]

Машинобудування — напрям підготовки фахівців у вищих навчальних закладах за освітньо-кваліфікаційним рівнем бакалавра[3] або спеціальність за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста чи магістра.[4]

Машинобудування — навчальна дисципліна, яку вивчають майбутні фахівці в галузі машинобудування та у споріднених із нею галузях виробництва. Це одна із найстаріших і найбільш комплексних інженерних дисциплін.

Машинобудування (як галузь промисловості) виникло в ході промислової революції в Європі у 18 столітті, але за його становленням і розвитком можна простежити протягом кількох тисячоліть у всьому світі. Машинобудування пов'язане із будівництвом авіаційної та космічної техніки, металургією, виробництвом будівельних машин, технологічного устаткування та верстатів, обладнання для нафтовидобувної, нафтохімічної, хімічної промисловостей та інших галузей.

4,4(26 оценок)
Ответ:
strong28
strong28
02.06.2022

Недра Казахстана богаты разнообразными полезными ископаемыми. Мировое значение имеют месторождения вольфрама, цинка, свинца, меди, серебра и золота. Энергетика Казахстана опирается на собственные запасы нефти, газа, угля, урановых руд. Всего на территории страны имеется почти 500 месторождений 1225 видов минерального сырья, включающих 99 элементов периодической таблицы Менделеева.

Объяснение:

Казахские мастера славились ювелирными изделиями, ткачеством, изготовлением конской сбруи и оружия. Земледелие было развито на небольших площадях в долине Сырдарьи и в предгорьях на юге и юго-востоке страны. Население вело полуоседлый образ жизни, перегоняя большие стада по просторам Степи. Подобный уклад сохранился до установления Советской власти на территории Казахстана.

4,4(3 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: География
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ