Объяснение:
Термін «машинобудування» має декілька нерозривно пов'язаних між собою смислових значень:
Машинобудування або машинобудівна промисловість (англ. Machine industry) — найважливіша комплексна галузь обробної промисловості, яка включає проєктування, виробництво й експлуатацію машин та інструментів.
Машинобудування (англ. Mechanical engineering) — галузь науково-технічних знань, яка застосовує принципи інженерії, фізики і матеріалознавства для проєктування, дослідження, виробництва і технічного обслуговування механічних систем.[1][2]
Машинобудування — напрям підготовки фахівців у вищих навчальних закладах за освітньо-кваліфікаційним рівнем бакалавра[3] або спеціальність за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста чи магістра.[4]
Машинобудування — навчальна дисципліна, яку вивчають майбутні фахівці в галузі машинобудування та у споріднених із нею галузях виробництва. Це одна із найстаріших і найбільш комплексних інженерних дисциплін.
Машинобудування (як галузь промисловості) виникло в ході промислової революції в Європі у 18 столітті, але за його становленням і розвитком можна простежити протягом кількох тисячоліть у всьому світі. Машинобудування пов'язане із будівництвом авіаційної та космічної техніки, металургією, виробництвом будівельних машин, технологічного устаткування та верстатів, обладнання для нафтовидобувної, нафтохімічної, хімічної промисловостей та інших галузей.
Недра Казахстана богаты разнообразными полезными ископаемыми. Мировое значение имеют месторождения вольфрама, цинка, свинца, меди, серебра и золота. Энергетика Казахстана опирается на собственные запасы нефти, газа, угля, урановых руд. Всего на территории страны имеется почти 500 месторождений 1225 видов минерального сырья, включающих 99 элементов периодической таблицы Менделеева.
Объяснение:
Казахские мастера славились ювелирными изделиями, ткачеством, изготовлением конской сбруи и оружия. Земледелие было развито на небольших площадях в долине Сырдарьи и в предгорьях на юге и юго-востоке страны. Население вело полуоседлый образ жизни, перегоняя большие стада по просторам Степи. Подобный уклад сохранился до установления Советской власти на территории Казахстана.
Таких пингвинов называют гемофродиты