Объяснение:
Під впливом господарської діяльності людини змінюються природні ландшафти України. Для збереження унікальних і типових ландшафтів, рідкісних та зникаючих видів рослин і тварин, всього генофонду рослинності й тваринного світу для наступних поколінь в країні створено заповідні території в різних природних зонах. Природа - це національний скарб, і його потрібно ретельно охороняти й раціонально використовувати. З цією метою в 1992 р. Верховною Радою України прийнято закон «Про природно-заповідний фонд України». Додатковий матерiал[1] Заповідник Асканія-Нова називають перлиною півдня України. Це єдиний у Європі масив заповідного ковилового степу. Тут у вільному і напіввільному стані можна побачити копитних, представників усіх континентів планети: коней Пржевальського, зебр,антилироп,оленів,яків та зубробізонів. Вчені Асканії-Нової працюють над виведенням нових продуктивних видів сільськогосподарських тварин. Саме тут було виведено, наприклад, асканійську тонкорунну вівцю й українську білу свиню. Загалом у Асканії-Новій одержано близько 90 видів гібридів ссавців, а також птахів.
У заповіднику створено й чудовий дендропарк. Незважаючи на посушливий клімат цих районів, характерний для південної степової зони, парк має свій мікроклімат. Під прикриттям дібров і хвойних порід розкривають своï ніжні квіти конвалії, галявини вкриті ніжні квіти конвалії, галявини вкриті барвінком, фіалками. Скрізь великими куртинами розкидані різноколiрнi бузки, сніжно-білий жасмин та безліч інших трав'янистих і чагарникових квіткових рослин.
ответ: На нашей планете в недрах земли огромное количество ископаемых, их принято называть горными породами. В основном горные породы состоят из совокупности минералов, которые находятся в земной коре.
К горным породам относят не только твердые тела, но и воду, природный газ и нефть.
Термин «горные породы» ввел в 1798 году геолог В.М. Севергин. Данный термин обобщил все известные на тот момент науки по изучению земной коры и пород, которые в ней есть.
Горные породы часто классифицируют по составу:
Кислые
Основные
Щелочные
Магматические горные породы
Название пошло от того, что данный класс горных пород образуются с магмы. Такие породы обычно очень твердые и находятся глубоко в земле, где преобладают высокие температуры.
К данному классу породы относят гранит, который составляет самый больший процент встречаемых на Земле горных пород.
Гранит образуется не в чистом виде, в его составе очень много цветных и драгоценных металлов.
Если магма застывает в недрах земли, то порода образуется с крупными кристаллами, если же она выливается наружу и застывает на поверхности, то данная порода имеет мелкую кристаллическую структуру.