М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
z478
z478
24.11.2022 05:10 •  География

Преимущественно дождевое питание имею реки: 1. урала 2. камчатки 3. приморья

👇
Ответ:
nikitta76
nikitta76
24.11.2022
Приморья, ибо муссонный климат.
4,7(88 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
солнышко279
солнышко279
24.11.2022

Відповідь:

У піщаних ґрунтах (легких) переважає високий вміст піску, невелика частка глинистих мінералів і низький вміст гумусу.

Глинисті ґрунти (важкі) – дуже щільні, в’язкі, легко злипаються, важкі, складнооброблювані. При перекопуванні такі землі не кришаться, а утворюють великі грудочки, які дуже важко зламати і подрібнити. Глинисті види ґрунтів погано пропускають воду і не утворюють розвиненої капілярної системи, внаслідок чого коріння рослин трудом отримують вологу, необхідну для їх життя.

Кам’янисті ґрунти за визначенням зустрічаються на схилах пагорбів і гір.

Торф’яно-болотні ґрунти складаються з багатих азотом органічних речовин, які часто недоступні для рослин. Ці землі мають критично мало фосфору і мало калію.

Супіщані ґрунти мають багато ознак піщаної землі, але в більш збалансованому співвідношенні, сприятливому в усіх відношеннях для вирощування рослин, будучи проміжним видом ґрунту.

Дерново-підзолисті ґрунти поширені переважно на Поліссі. Вони утворилися в умовах надмірного зволоження під мішаними та сосновими лісами.

Чорноземні ґрунти утворились в лісах в умовах недостатнього зволоження під степовою рослинністю. Це найпоширеніші в Україні типи ґрунтів що займають майже 65% території країни і є її національним багатством.  

4,6(12 оценок)
Ответ:
Irishka2k17
Irishka2k17
24.11.2022

С запада на восток глубина увеличивается.

Объяснение:

Это связано с особенностями образования континента благодаря движению литосферных плит и извержением вулканов (как наземных, так и подводных).

Посмотрев на физическую карту, можно отметить, что возле Гондураса и Никарагуа цвет вод светло-голубой, значит там глубина от 200 до 500 метров, двигаясь на восток, цвет карты переходит до синего, а затем до темно-синего,, при этом наиболее глубокое место в Карибском море - это его центр. Далее идет незначительный подъем и снова цвет становиться голубым, а затем и светло-голубым. Вокруг мелких островов глубина около 200-300 метров, но в среднем с запада на восток глубина увеличивается, а затем незначительно уменьшается.

4,6(84 оценок)
Это интересно:
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ