С каждым годом растет безработица, так как на смену людям приходят роботы, которые намного производительней и дешевле. Масштабы большие, около 200 млн. чел. в Мире безработны и эта цифра растет.
За півстоліття свого розвитку ядерна енергетика пройшла складний і суперечливий шлях: від грандіозних планів розбудови мережі АЕС до потрясіння Чорнобилем і згортання атомних програм в Україні і деяких країнах Заходу.Постчорнобильські реалії спонукали світову громадськість до глибшого осмислення проблем безпечного функціонування АЕС. Адже використання сучасних ядерних технологій потребує не тільки фахівців з високим рівнем кваліфікації і відповідальності, а й відповідного рівня культури, освіченості й екологічної свідомості суспільства.Атомна енергетика вже сьогодні відіграє визначальну роль у виробництві електроенергії в Україні. Частка АЕС у вітчизняній електроенергетиці становить 22,7% за встановленою загальною потужністю і 48% — за обсягами енерговиробництва. В 2004 р. атомними станціями країни було вироблено 87 млрд кВт⋅год електроенергії, що на 5,6 млрд кВт⋅год (або на 6,4%) більше, ніж у 2003 р. Коефіцієнт використання встановленої потужності АЕС у 2005 р. становив 75% (у 2004 р. — 81,4%). Ця галузь, безперечно, може стати основою енергетичної незалежності нашої держави, оскільки Україна посідає шосте місце у світі за розвіданими запасами урану. Як енергоносій уран здатний забезпечити енергетичні потреби нашої держави на багато сотень років навіть за сучасного стану ядерних водяних реакторів. Перехід на новий тип реакторів, у яких використовується не тільки уран-235, а й уран-238, на тисячоліття забезпечить Україні енергонезалежність.Майбутнє вітчизняної атомної енергетики слід розглядати у контексті розвитку цієї галузі в світі і необхідності створення ядерних технологій ХХІ століття.
Малый рост растений в тундре можно объяснить тем, что главной чертой тундры является заболоченные низменности, низкие температуры, сильные ветры и многолетняя мерзлота. Растения в тундре прижимаются к поверхности почвы, как бы стелются по земле. Они образуют переплетающиеся побеги. Типичные представители тундры – это олений мох, зеленые мхи, брусника, полярный мак, полярная ива, карликовая береза. Северную границу леса в России образуют такие породы как сосна, ель, пихта и лиственница. Именно этими породами характерна тайга. Они весьма неприхотливы и прекрасно приживаются в суровых климатических условиях.