М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
elenakopylova7
elenakopylova7
07.03.2020 11:57 •  География

На каком материке расположены горы хибины

👇
Ответ:
marisha1234567890e
marisha1234567890e
07.03.2020
Евразия. Кольский полуостров(там Мурманск)
4,6(26 оценок)
Ответ:
Северная часть Европы, Кольский полуостров.
4,4(5 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
kopilovaolga
kopilovaolga
07.03.2020

Українське бароко складалося на протязі XVI – XVIII століть, в той час, коли Україна мала два історичних державних утворення. Перший, коли входила до складу Польсько-Литовської держави і другий, коли була фактично приєднана до складу Росії. У перший період українські музиканти працювали на території Західної та Східної Європи. Їх інструментальні мініатюри, типовий і дуже розповсюджений тоді жанр, можна зустріти у різних табулятурах – Люблінській, Лейпцігській, Братиславській. Другий період пов’язаний із діяльністю талановитих українських музикантів – Феофана Прокоповича, Василя Грутовського, Максима Березовського та Дмитра Бортнянського у Петербурзі. Отже, провідним жанром став багатоголосий партесний спів. Помітну роль у його поширенні відіграли братські школи. Цю течію представляли композитори Є. Завадовський, М. Замаревич, І. Зюска, І. Календа, К. Коньовський та ін. Партесний спів відзначався стриманістю образного ладу, гармонійністю і простотою. Як “київський розспів” він набув поширення в Москві та інших містах Росії.

З розвитком партесного співу почали з’являтися й теоретичні посібники, які давали необхідні знання з теорії написання цієї музики та її співу. М.Дилецький, будучи творцем партесної музики, став її найвизначнішим теоретиком. Він перший у Східній Європі написав теоретичний трактат “Граматика музикальна”, яка стала дуже важливим посібником для композиторів, що творили партесну музику, та для співаків-хористів, які її виконувиконували.

4,5(19 оценок)
Ответ:
БелыйЯд
БелыйЯд
07.03.2020
Внутренние воды представляют собой определенные объекты, расположенные в пределах суши, к ним причисляются реки, озера, пруды, болота, ручьи, лиманы. На размещение таких вод влияют такие факторы, как гидрогеология, климат, орография. Примером влияние гидрогеологии на размещение внутренних вод, могут послужить подземные водные бассейны, а точнее места их формирования, из которых питаются надземные воды. Климат влияет на размещение за счет температуры, которая определяет такие показатели как испаряемость и выпадение осадков. Орография же влияет на размещение внутренних вод за счёт рельефных особенностей местности.
4,7(71 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: География
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ