М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
Jefry228
Jefry228
04.06.2022 13:38 •  География

Нужно на давление воздуха в атмосфере придумать плз надо быстро : например: ну я не могу ну оч надо

👇
Ответ:
artmai02
artmai02
04.06.2022
1)Определите атмосферное давление на высоте 2 км, если у подножия горы оно составляет 740 мм. рт. ст. ( на 1 км подъема давление падает на 100 мм. рт. ст, на 2 км – 200 мм. рт. ст.. На высоте 2 км атмосферное давление будет равно 540 мм. рт. ст. ) 2)Какова высота горы, если у ее подножья атмосферное давление равно 750 мм. рт. ст., а на вершине – 450 мм.рт.ст? ( 750-450=300 мм.рт.ст. На 300мм. рт.ст. давление понизится при подъеме на 3 км. Высота горы равна 3 км). 3)Чему равно атмосферное давление на 12 этаже, если на первом этаже оно равно 755 мм. рт. ст, а высота 12 этажа 30м? ( разница составит 3 мм рт. ст., на 12 этаже атмосферное давление будет равно 752 мм рт.ст.)
4,5(6 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
n254n
n254n
04.06.2022

Геологічний час. Як ви вже знаєте з попередніх курсів географії, формування земної кори розпочалося понад 4 млрд років тому. Земна кора та її поверхня (рельєф) за цей час безперервно змінювались і продовжують змінюватися під впливом внутрішніх і зовнішніх сил Землі. Склад, будову, походження й розвиток земної кори вивчає геологія, а зміни земної кори в часі називають геологічною історією Землі.

Як вам відомо, геологічний час поділяють на ери: архейську, протерозойську, палеозойську, мезозойську, кайнозойську. В ерах, окрім найдавніших, розрізняють періоди. Архейську і протерозойську еру часто називають докембрієм, тобто часом, який передував кембрійському періоду палеозойської ери. Саме в докембрії створилися підвалини сучасного укладу життя на Землі: виникла перша кам'яна земна кора і з'явилися вихідні форми органічного життя.

Объяснение:

4,5(70 оценок)
Ответ:
saitieva03
saitieva03
04.06.2022

ответ:  Географічне положення материка обумовлює надходження великої кількість сонячної радіації впродовж року. Південна Америка – найвологіший материк земної кулі. Пасатна циркуляція та вплив теплих Бразильської та Ґвіанської течій – основні передумови того, що середня річна кількість опадів на континенті приблизно вдвічі більша, ніж на будь-якому іншому материку. Разом із тим, холодна Перуанська течія та область підвищеного атмосферного тиску роблять частину західного узбережжя (пустеля Атакама) найпосушливішою територією не тільки Південної Америки, а й усієї земної кулі. Суттєвий вплив на формування клімату материка має рельєф. Анди – найдовша гірська система на Землі – є перешкодою для проникнення сухих прохолодних тихоокеанських повітряних мас. Тут сформувався високогірний тип клімату. Рівнини на сході, навпаки, дають змогу майже безперешкодно проникати з Атлантики теплим і вологим повітряним масам вглиб материка.

4,8(82 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: География
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ