нерівномірність економічного розвитку країн світу як проблема сучасності
характерною особливістю світової економічної системи ххі ст. є стрімкий розвиток інтеграційних процесів між країнами, уніфікація економічних стандартів та створення нових ринків, що приводить в епоху економічної ізації, яка поєднує в собі різні мотиви. на жаль, формування попиту, пропозиції, ціни й конкуренції позитивно, але неоднозначно впливають на світові ринки, оскільки, явну вигоду отримують країни – лідери. тому важливо детермінувати чи дійсно процес ізації впливає діаметрально протилежно на розвинені країни світу та на країни, що розвиваються?
незважаючи на переконливі твердження прихильників ізації, які впродовж 1980-1990-х рр. запевняли, що відкриття національних ринків до зменшення прірви між багатим та бідним населенням, реально цей феномен мав позитивний вплив лише в кількох країнах.
за даними population reference bureau, яке провело моніторинг різноманітних статистичних даних, у 2011 році 48% населення землі живе менш ніж на 2 долари сша в день. факт асиметрії економічного розвитку є очевидним.
найгостріше негативні наслідки даного явища відчувають країни, що розвиваються, оскільки перспектива досягнути високого соціального благополуччя рівня заходу зменшується, незважаючи на те, що концентрація сировинно-ресурсного потенціалу в країнах, що розвиваються є доволі високою для стрімкого економічного розвитку. все ж, дохід від даних запасів, як правило, акумульовано в руках тнк. відповідно, робоча сила країн, що розвиваються залишається низькооплачуваною та некваліфікованою. збереження та інвестиції в цих країнах знаходяться на низькому рівні, наслідком чого є нерівномірне зростання доходів населення, що веде до нерівномірного економічного розвитку.
отже, економіка оперує різноманітними парадигмами росту та добробуту, які зазвичай у загальному аспекті з точки зору держави як цілісної одиниці, але структурні зміни в системі світового господарства та інтегрованість національних економік спонукають науковців розглядати проблеми нерівномірності економічного розвитку в міжнародному масштабі у зв’язку з стрімким поглибленням процесу ізації.
Объяснение:
Поиск...
1
svetik761976 avatar
svetik761976
02.01.2017
География
10 - 11 классы
ответ дан • проверенный экспертом
По политической карте полушарий в приложении определите через какие страны проходят параллели: а)10 с.ш. б) 10 ю.ш. результаты оформить в виде таблицы Ширина Страна
1
СМОТРЕТЬ ОТВЕТ
ответ, проверенный экспертом
3,0/5
129
Piraryky
главный мозг
13.1 тыс. ответов
147.3 млн пользователей, получивших
10° с.ш.
Коста-Рика-85° з.д.
Колумбия-75° з.д.
Венесуэла-65° з.д.
Гвинея-10° з.д.
Кот-Дивуар-5° з.д.
Буркина-Фасо-4° з.д.
Гана 3° з.д.
Того-2° в.д.
Бенин-3° в.д.
Нигерия-7° в.д.
Камерун-12° в.д.
Чад-17° в.д.
Центрально-Африканская Республика-20° в.д.
Судан-30° в.д.
Южный Судан 32° в.д.
Эфиопия-40° в.д.
Сомали-48° в.д.
Индия-75° в.д.
Мьянма-98° в.д.
Тайланд-98° в.д.
Вьетнам-105° в.д.
Филиппины-125° в.д.
10° ю.ш.
Перу-75° з.д.
Боливия-66° з.д.
Бразилия-50° з.д.
Ангола-20° в.д.
ДРК-25° в.д.
Замбия-32° в.д.
Малави-34° в.д.
Танзания-37° в.д.
Индонезия-120° в.д.
Папуа-Новая Гвинея-146° в.д.
2. В лучших японских традициях — плотная.
3. Токио город немаленький — раз, плотность застройки — два.
4. Чтоб утверждать наверняка, желательно либо пообщаться с токийцами, либо съездить в Токио, либо почитать отзывы тех, кто там был.
5. Учитывая плотность застройки и общую миниатюрность, дороги плотно прилегают к домам, а машины в большинстве своём небольшие.