М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
alenzhaparkulov
alenzhaparkulov
19.03.2023 16:50 •  География

Имеются ли территориальные различия в добыче и потреблении нефти

👇
Ответ:
ksussshhhaaa
ksussshhhaaa
19.03.2023
Да. Добывают развивающие страны -ОПЕК. 
Потребляют развитые США, ЗЕвр, япония
4,7(91 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:

Відповідь:

1. Возраст Земли.

Промежуток времени, в течение которого происходило развитие Земли, называют геологическим время. Развитие нашей планеты связано с такими главными событиями, как формирования земной коры и развитие живых организмов.

2. последовательный ряд геохронологических эквивалентов общих стратиграфических подразделений и их таксономической подчиненности

4. Метод составления

По форме границ на карте судят о геологических структурах, условиях залегания, соотношениях горных пород и о поведении пластов на глубине. ... Эти карты используют, главным образом, для прогноза и разведки полезных ископаемых, оценки условий освоения территорий, строительства, охраны недр.

Пояснення:

4,4(33 оценок)
Ответ:
julliastripa
julliastripa
19.03.2023
Типи і види меліорації
розчищення меліорованих земель від каменів та інших предметів; меліоративна обробка солонців; розпушування, піскування, глинювання, землевання, плантаж і первинна обробка ґрунту; проведення інших культурно-технічних робіт.

основою меліорацій повинна бути комплексність заходів, тобто раціональне їх поєднання в просторі і часі, як необхідна передумова для ефективного та раціонального використання земельного фонду країни .

Найбільш розповсюдженим є розподіл меліорацій на окремі види за дією на грунт і рослини.

1.Гідротехнічні (водні) гідромеліорації (основний вид) шляхом будівництва і експлуатації гідротехнічних споруд покращують і регулюють водний режим грунтів, вирішують питання водозабезпечення території і захисту площ від водної ерозії.

2. Агротехнічні меліорації (агромеліорації).

- передбачають покращення родючості грунтів за до агротехнічних заходів з метою регулювання водно - повітряного, поживного, температурного режимів, підвищення акумулюючої і водопоглинаючої здатності грунтів, покращення аерації активного шару грунту, шляхом підбору глибини і напрямку оранки, залуження площ тощо.

3. Лісотехнічні (лісомеліорації).

- передбачають покращення кліматичних ( зменшення впливу вітру – знижується V, швидкість до 30%, зниження дефіциту вологості повітря; скорочення витрат на випаровування), ґрунтових і гідрологічних умов територій біологічним методом, шляхом вирощування лісонасаджень.

4. Хімічні меліорації.

Система заходів, спрямованих на покращення несприятливих фізико-хімічних властивостей кислих та солонцюватих грунтів шляхом внесення хіммеліорантів з метою створення умов для інтенсивного розвитку сільськогосподарських культур.
4,5(70 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: География
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ