М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
Lissa000
Lissa000
29.03.2023 16:55 •  География

№1 карты какого района россии необходимо выбрать чтобы точнее определить местоположение челябинска? 1)центральная россия 2)поволжье 3)европейский север 4)урал №2 карту какого района нужно выбрать чтобы подробнее изучить территорию волгоградской области? 1)европейского севера 2)центральной россии 3)урала 4)поволжья №3 карты какого района россии необходимо выбрать что бы подробнее изучить местоположение г.владимир? 1)центральной россии 2)урал 3)северо-запад 4)европейский север №4 картами какого района нужно воспользоватся для того чтобы определить местонахождения г.тулы? 1)европейского севера 2)урала 3)центральной россии 4)северо-запада россии №5 какие два фактора размещению тракторного завода в г.липецке ?

👇
Ответ:
Aigul1265
Aigul1265
29.03.2023
№1 4)Урал

№2 4)Поволжья

№3 1)Центральной России  

№4 3)Центральной России 

№5 Близость потребителя и использование ресурсов Курской магнитной аномалии
4,6(56 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
insaimner
insaimner
29.03.2023

Відповідь:

Пояснення:Населения Шри-Ланки . Численность населения страны 2015 составляла 22053000 человек (57-е место в мире) [1] . Численность ланкийцев стабильно увеличивается рождаемость 2015 составила 15,85 ‰ (124-е место в мире), смертность - 6,11 ‰ (159-е место в мире), естественный прирост - 0,84% (131-е место в мире) .

Населения Шри-ЛанкиM:

Рост численности населения страны

Рост численности населения страны

численность

22053000 человек

плотность

330,3 чел / км²

коэффициент миграции

1,35 ‰

естественный прирост

▲ 0,84%

рождаемость

15,85 ‰

смертность

6,11 ‰

смертность младенцев

8,8 ‰

• до 14 лет

24,58%

• 15-64 лет

66,38%

• старше 65 лет

9,04%

Средняя продолжительность жизни

76,56 года

• мужчин

73,06 года

• женщин

80,19 года

в целом

0,96 муж. / Жен.

при рождении

1,04 муж. / Жен.

до 15 лет

1,04 муж. / Жен.

15-64 лет

0,96 муж. / Жен.

после 65 лет

0,74 муж. / Жен.

нация

ланкийцы (цейлонца)

наибольший этнос

сингальцы

нацменьшинства

тамилы

Официальная

сингальские , тамильский

Также в быту

английский

4,8(5 оценок)
Ответ:
abbalbisk1
abbalbisk1
29.03.2023

ответ:Лісова і деревообробна промисловість об'єднує заготівлю і перероб­ку деревини та інших лісових багатств (лікарської сировини, ягід, пло­дів, грибів); основні її галузі — лісозаготівельна, деревообробна, целю­лозно-паперова і лісохімічна.

Частка лісової і деревообробної промисловості в усьому промисло­вому комплексі України досить низька (менше 2,5%), галузь не задо­вольняє потреб національної економіки і населення в багатьох важли­вих видах продукції. Це пов'язано, насамперед, з обмеженою сировин­ною базою: невисока лісистість (лісами вкрито 14% території країни), переважання лісів з обмеженим експлуатаційним значенням, невеликі заготівлі лісу. Потреби галузі покриваються за рахунок власних ресур­сів лише на третину, решта деревини завозиться (переважно з Росії).

Основою розвитку галузі є лісове господарство. Воно займається розведенням (насадженням), упорядкуванням, захистом та охороною лісів; розвинене в усіх регіонах України, найбільше — у Карпатах і на Поліссі. Не відповідають потребам і обсяги лісонасаджень; оптималь­ної лісистості (19%) в Україні можна досягти, якщо виростити додат­ково ліси на площі 2,8 млн. га. Це означає, що у найближчі 10 років площі лісів треба щорічно збільшувати на 250 — 280 тис. га (у 6 разів більше, ніж зараз).

Лісозаготівельна промисловість проводить вирубування, вивіз і пер­винну обробку деревини. Її продукція — ділова деревина, яка викори­стовується у деревообробній і целюлозно-паперовій промисловості, будівництві. Щорічний обсяг деревини, що заготовляється в Україні, становить 12 — 15 млн. м3. В останні роки зменшилося споживання деревини у промисловості і будівництві, але помітно збільшилося поста­чання деревини для населення. В Україні лісозаготівельна промисловість розвинена в лісових районах — у Карпатах і на Поліссі.

Деревообробна промисловість поділяється на лісопильну, фанерну, меб­леву, виробництво деревостружкових плит, сірників, будматеріалів. Лісо­пильна промисловість постачає пиломатеріали і тяжіє у своєму розмі­щенні до лісозаготівель (Чернівці, Берегомет, Брошнів, Вигода, Рахів, Свалява, Стрий — у Карпатах, Костопіль, Ковель та ін. — на Поліссі).

Фанеру виготовляють з берези, підприємства тяжіють до сировини (Львів, Костопіль, Оржів).

Деревостружкові плити виготовляють для потреб меблевої промис­ловості переважно в лісових районах, найбільші центри — Свалява, Тересва, Костопіль, Київ.

Меблева промисловість виробляє майже половину продукції дерево­обробної промисловості. Тяжіє вона до споживача. Центрами виробни­цтва меблів є, практично, всі великі міста держави та ряд середніх і малих міст. Найбільші підприємства розміщені у Києві, Харкові, Львові, Ужгороді, Сваляві, Чернівцях, Дніпропетровську.

Целюлозно-паперова промисловість розвивається в лісових районах, у місцях, де є електроенергія і вода. Найбільші підприємства — Жидачівський картонно-паперовий комбінат (Львівська область), Рахівська (Закарпатська область) і Корюківська (Чернігівська область) картонні фабрики, Понінківська паперова фабрика (Хмельницька область), Херсонський та Ізмаїльський целюлозні заводи, Малинська (Житомир­ська область) і Дніпропетровська паперові фабрики та ін.

Підприємства галузі задовольняють потреби України у такій про­дукції тільки наполовину.

Лісохімічна промисловість продукує кормові дріжджі, синтетичні смо­ли, оцтову кислоту, метиловий спирт, скипидар та ін. Сировиною для неї є відходи від лісозаготівельної І деревообробної промисловості (гіл­ки, живиця, тирса та ін.), тому виробництва зосереджені у лісопромислових районах. Найбільші підприємства розміщені у Карпатах (Вели­кий Бичків, Вигода, Свалява, Перечин), на Поліссі {Славута, Корос­тень, Клевань).

Основні проблеми розвитку лісової і деревообробної промисловості — дефіцит сировини та її некомплексна переробка. Важливі напрямки розвитку галузі — раціональне використання лісових ресурсів, модернізація підприємств, створення безвідхідних виробниц

Объяснение:

4,4(24 оценок)
Новые ответы от MOGZ: География

MOGZ ответил

Полный доступ к MOGZ
Живи умнее Безлимитный доступ к MOGZ Оформи подписку
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ