Объяснение:
Тайга: лиственница, пихта, ель, кедр, сосна
Полупустыни и пустыни: засухоустойчивые растения, колючки
Смешанные и широколиственные леса: травянистая растительность, хвойные деревья, дуб, клен, липа, осина, береза.
Саванны, редколесье и кустарники: травы, кустарники, лианы, баобабы
Постоянно влажные леса тропического и субтропического пояса: кустарники, папоротники, лианы, пальмы, филодендрон, хлопковое дерево
Лесостепи и степи: лиственные деревья, разнотравье, ковыль, перекати-поле
Переменно-влажные леса: фикус, бамбук, магнолия, тюльпанное дерево, ясень
Демографічна політика — це діяльність органів державного управління і соціальних інститутів, спрямована на створення сталих кількісних та якісних параметрів відтворення населення з метою подолання негативних демографічних тенденцій.
Найбільш поширений і близький за вживанням термін — політика народонаселення. Нерідко ці поняття використовують як тотожні, як синоніми, не надаючи їм різного значення. У широкому сенсі демографічна політика іноді ототожнюється з політикою народонаселення, у вузькому сенсі — розглядається як одна з її складових, разом з регулюванням умов праці працездатного населення і умов життя всього населення.
У найважливіших теоретичних монографіях 70-х — 80-х рр. також пропонувалося розмежовувати вказані поняття, розглядати одне як частина іншого. Так, в першому виданні «Системи знань про народонаселення» (1976) політика народонаселення визначалася як частина соціально-економічної політики, як діяльність, спеціально направлена на регулювання виробництва і Відтворення головної продуктивної сили суспільства, суб'єкта суспільного виробництва, тобто людини, населення. Її сфера — умови праці і життя людей.
Объяснение: