Льодовики утворюються вище снігової лінії (лінія нульового балансу льоду ≈ 0°С; на цій лінії намерзання льоду=розмерзанню). Оскільки від екватора(0-18 км) до полюсів(0-8 км) товщина тропосфери змінюється, змінюється відповідно й висота снігової лінії. Також на творення льодовиків впливає й тип клімату, характерний для місцевості. В субтропічному поясі снігова лінія знаходиться ≈ на висоті 3 км.
Отже, узявши до уваги основні фактори утворення льодовиків та найбільшу висоту Кримських гір (г. Ай-Петрі 1234км), можемо сказати, що для утворення льодовиків у Кримських горах необхіде їх підвищення (ріст).
А) Назва річки. На якому материку та в якій його частині протікає?
, в якому напрямку тече , куди впадає?
Амазонка бере початок у Перу, на східних схилах Західних Кордильєр (на висоті 5 597 м над рівнем моря), Амазоонка — протікає в Південній Америці.
Б) Звідки бере початок спочатку тече на північ у вузькій глибокій долині з численними бистринами й водоспадами, після чого виходить на рівнину, якою тече на схід до Атлантичного океану серед вологих тропічних лісів у жаркому тропічно-екваторіальному кліматі.
В) Живлення та режим річки.
Басейн Амазонки розташований у північній і південній півкулях, перебуваючи під впливом різночасового випадання дощів, через що викликані ними паводки сезонно не збігаються (у правих притоках висока вода проходить від жовтня до квітня, у лівих ― від березня до вересня). Більша частина басейну перебуває в південній півкулі, тож максимальна витрата води припадає на травень та червень (коли вода виходить з берегів, затоплюючи величезні простори та утворюючи болота), а найнижчий рівень води ― від серпня до вересня (коли її витрата не перевищує 80 тис. м3/с).
Г) Притоки річки.
Мадейра,Пурус,Жапура,Токантінс, Журуа, Ріу-Негру,Тапажос, Шінгу ,Укаялі, Іса, Мараньйон
Ґ) Використання річки людиною.
Разом із притоками Амазонка утворює систему внутрішніх водних шляхів загальною довжиною понад 25 тис. км, головне річище суднохідне на 4 300 км (до Анд), а до міста Манаус (1 690 км від гирла) піднімаються океанські судна
Д) Екологічні проблеми.
Унаслідок інтенсивної мисливської діяльності людини скоротилися популяції багатьох видів тварин і птахів. Вирубування тропічних лісів Південної Америки призводить до того, що на цих ділянках екологічні системи природні не відновлюються, ґрунт виснажується й змивається в річку. Внаслідок цього відбувається замулювання акваторії та її обміління. Установка дамб і розвиток промисловості на берегах Амазонки зумовлюють зникнення флори та фауни, а також забруднюють акваторію промисловими водами. Усе це впливає на зміну хімічного складу води та сприяє поширенню захворювань серед місцевого населення
Объяснение: