ответ:1)1 Эмигранты из Европы
Коренное население
Чернокожие
2)Большинство латиноамериканцев являются христианами (90%), в основном католики .
3)Мехико,Буэнос-Айрес,Сан-Паулу,Рио-де-Жанейро
4)производство хлопчатобумажных (Бразилия), шерстяных (Аргентина и Уругвай) и синтетических (Мексика) тканей, пищевой - сахарная, плодоконсервная, мясохладобойная, рыбоперерабатывающая.
5)1-При этом Бразилия, где проживает 30% населения региона, производит 30% продукции сельского хозяйства. Почти 50% ее сельскохозяйственной продукции идет на экспорт. Это, прежде всего, кофе, сахар, хлопок, бананы и цитрусовые.
2-Латифундисты часто отдают свои земли в аренду. Значительная часть земель находится в собственности иностранцев.
6)Целью организации является развитие регионального экономического сотрудничества и торговли; создание общего рынка. Юридическая основа Ассоциации — Договор Монтевидео, подписанный 12 августа 1980 года[1][2]. Штаб-квартира ассоциации находится в Монтевидео, Уругвай.
Объяснение:
Океанічна течія - це потік водної маси, який пересувається з певною циклічністю і частотою. Відрізняється постійністю фізико-хімічних властивостей і конкретної географічної схильністю. Буває холодним або теплим в залежності від приналежності до півкуль. Кожен такий потік характеризується підвищеною щільністю і тиском. Вимірюється витрата водних мас в Свердрупа, в більш широкому сенсі - в одиницях об'єму.
різновиди течій
В першу чергу циклічно спрямовані потоки води характеризуються за такими ознаками, як стійкість, швидкість руху, глибина і ширина, хімічні властивості, що впливають сили і т. Д. Виходячи з міжнародної класифікації, течії бувають трьох категорій:
1. Градієнтні. Виникають при впливі гідростатичного тиску на изобарического шари води. Градієнтне океанічна течія - це такий потік, який характеризується горизонтальними переміщеннями ізопотенціальної поверхонь акваторії. За первинними ознаками вони поділяються на плотностние, баричне, стокові, компенсаційні та сейшевих. В результаті стічного течії утворюються опади і танення льоду.
2. Вітрові. Визначаються нахилом рівня моря, силою повітряного потоку і коливаннями щільності мас. Підвидом є дрейфовий океанічна течія. Це потік води, викликаний суто дією вітру. Коливань піддається тільки поверхня басейну.
3. Припливні. Виявляються найбільш сильно на мілководді, в гирлах річок і біля узбережжя.