В наш час Україна послідовно розвиває зовнішні економічні зв'язки з країнами всіх континентів.
Як незалежна держава, зберігши висококваліфіковані кадри, здатні до наукомісткої праці, володіючи значними земельними та сировинними ресурсами, маючи сприятливий клімат, вигідне географічне положення у Центральній Європі, кордони з багатьма державами, вихід до моря.
У перші роки незалежності зовнішня економічна діяльність України була незначною і нераціональною, з властивою вузькою географією, нерозвиненою структурою і суттєвою перевагою імпорту над експортом. Причиною такої ситуації був досить високий рівень інтеграції і кооперування всіх без винятку галузей господарства України з господарствами колишніх республік Радянського Союзу.
Така ситуація обумовила в 1991 р. денонсування попереднього Союзного договору і підписання угоди про утворення Співдружності Незалежних Держав , до якої спочатку ввійшли Росія, Україна і Білорусь, а згодом приєдналися інші республіки колишнього СРСР.
1. Были подписаны международные соглашения
2.Экологами разных стран наблюдается:
постепенное исчезновение различных представителей флоры и фауны;
цветение воды из-за размножения водорослей, при к загрязнению и питающихся промышленными отходами;
исчезновение глобальных климатических явлений, например, течения Эль-Ниньо;
появление мусорных островов;
повышение температуры воды Это может привести к сокращению выработки кислорода Мировым океаном, сокращению его пищевой ресурсности, привести к масштабным изменениям климата на планете, к повышению риска развития засух, наводнений, формирования цунами. Большинство экологов воспринимают загрязнение Мирового океана как глобальную экологическую проблему
Объяснение: