М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
vladt12092002
vladt12092002
29.04.2023 05:37 •  География

Вкакой природной зоне обитает медведь гризли 15 ​

👇
Ответ:
АНooop
АНooop
29.04.2023

Медведь гризли преимущественно распространен на Аляске включая прилегающие остврова и на западных районах Канады

4,4(70 оценок)
Ответ:
rudnevskaya20041
rudnevskaya20041
29.04.2023

медведь гризли живёт в таких природных зонах, как смешанные и широколиственные леса .

4,4(70 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
Masha110502
Masha110502
29.04.2023
Термометр, гигрометр (для измерения влажности воздуха), барометр (для измерения атмосферного давления), анемометр (для измерения силы и скорости воздуха), термограф (для постоянной регистрации изменения температуры воздуха и воды ), флюгер ( для измерения направления ветра), метеозонд - воздушный шар с оборудованием для измерения параметров атмосферы), осадкомер (для измерения осадков), плотномер (для измерения плотности снежного покрова),  снегомерная рейка (для определения высоты снежного покрова).
4,4(36 оценок)
Ответ:
davideblan33
davideblan33
29.04.2023
З давніх часів люди намагалися зрозуміти і пояснити різні природні явища — чому йде дощ, чому день змінюється вночі, чому відбувається зміна пір року. Але ще й зараз деякі люди думають, що зміна сезонів обумовлена ​​віддаленістю Землі від Сонця. Насправді це не так.

Інструкція

Як вам, напевно, відомо, Земля знаходиться в постійному русі. Її обертання навколо своєї осі обумовлює зміну дня і ночі, швидкість обертання визначає довжину земних діб. Один оборот Землі по орбіті навколо Сонця — це один земний рік.Земна вісь — уявна лінія, що з’єднує Північний і Південний полюс. Вона має певний кут нахилу до площини орбіти (площини екліптики) планети. Кут нахилу осі — величина постійна і становить 23,5 градуса. Земна вісь незмінно направлена ​​в одну точку — на Полярну зірку. Саме наявністю кута нахилу осі планети до площини її орбіти і обумовлена ​​зміна пір року.Завдяки наявності кута нахилу земної осі до площини екліптики, одні й ті ж частини земної поверхні в різний час її руху по орбіті висвітлюються сонцем по-різному, тобто отримують різну кількість тепла і світла.Частина року земля повернена до Сонця Північним полюсом, іншу частину року — Південним. Тобто, частина року Північна півкуля отримує більшу кількість тепла і світла і сильніше нагрівається. На території розташованої на північ від екватора весна і літо приходять на зміну зимових холодів. Південна півкуля в цей час приховано від прямих сонячних променів. Сонячні промені «ковзні» по поверхні Землі несуть мало тепла і на південь від екватора настає осінь і зима.Оскільки кут нахилу земної осі не змінюється, то при подальшому русі планети по орбіті (тобто іншу частину року) нахиленим до Сонця виявляється Південний полюс. Південна півкуля отримує більше тепла і світла, на південь від екватора приходить весна. Північна півкуля, отримуючи менше сонячного світла, поступово охолоджується. На північ від екватора — зима.Екваторіальна зона Землі постійно знаходиться під прямими сонячними променями тому на екваторі зміни пір року не відбувається.
4,5(75 оценок)
Новые ответы от MOGZ: География
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ