М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
latuk27
latuk27
30.01.2021 07:22 •  География

Каков род занятий в сельских населённых пунктах? в чем состоят основные различия сельских и городских населённых пунктов? в чем достоинства и недостатки сельских населённых пунктов? какими могут быть занятия людей в сельских населённых пунктах, кроме сельского хозяйства?

👇
Ответ:
Земледелие скотоводство
4,6(79 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
Kirill3220
Kirill3220
30.01.2021
Первое кругосветное плавание длилось 3 года - с 1519 года по 1522.Организовал его португалец Фернан Магеллан, но закончить путешествие и вернуться в порт отправления Магеллану не удалось. Он погиб почти в середине пути от рук аборигенов одного из Филиппинских островов-Мактан Лапу -Лапу, вождь которого не захотел подчиняться испанцам, принять власть испанского короля и принять крещение.Магеллан сражался до конца и погиб, как герой.Это случилось в апреле 1521 года.Кругосветное плавание было продолжено под руководством соратника Магеллана-капитана Себастиано Элькано.Только 18 мореплавателей из всех команд 5 кораблей Магеллана, с которыми он отправился в кругосветку, под руководством Элькано закончили плавание.
4,8(19 оценок)
Ответ:
ярик467
ярик467
30.01.2021
Вплив господарської діяльності людини на природні умови і природні ресурси
Під впливом господарської діяльності людини відбуваються зміни природних компонентів ландшафтів. Під час будівництва міст, доріг, гребель на річках, видобування корисних копалин порушується рельєф. Неправильний обробіток ґрунтів призводить до їх водної і вітрової ерозії, площинного змиву. Розорювання степів, луків, зведення лісів, осушення боліт позначаються на видовому складі рослинності, а отже, і тваринного світу: природні угруповання рослин витісняються культурними (поля, сади, виноградники), збіднюється видовий склад тварин. Зміни цих компонентів ландшафтів впливають на клімат і води.
Вплив господарського освоєння території України на її природні умови і ресурси був неоднаковим у часі і в різних природних зонах. Уже люди первісного суспільства, які займалися полюванням і збиранням дикорослих плодів і ягід, впливали на природні ландшафти. Пізніше, в неоліті (VIII— IV тисячоліття до н. е.), кількість населення зросла, воно вже не могло задовольнитися полюванням на диких тварин І збиранням рослин. Почали розвиватися землеробство і тваринництво. За трипільської культури (IV—II тисячоліття до
н. е.) землеробський вплив поширюється у лісостеповій зоні, де розвивалось орне землеробство, а також в зоні мішаних лісів, де переважало підсічне землеробство. Підсічне землеробство зберігалося тут да кінця XIX ст. Воно призвело до зведення лісів на великій частині території Українського Полісся. На зменшення лісистості на Поліссі і в Лісостепу мав вплив також розвиток промислів в XVII—XIX ст. (виплавляння металу з болотяних руд, виробництво скла, поташу).
До кінця XVIII ст. були в основному розорані лучні степи лісостепової зони і почалося землеробське освоєння степових ландшафтів України. Воно супроводжувалось зведенням природної степової рослинності, що призвело до зменшення зволоженості ґрунтів та висихання степів, і тому з другої половини XIX ст. в степовій зоні України гаються посухи, пилові бурі, вітрова ерозія та ін. Освоєння земель з крутими схилами, неправильна оранка сприяли утворенню ярів, висиханню малих річок, замуленню озер, зниженню рівня ґрунтових вод.
4,8(82 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: География
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ