Саме слово «африканці» - дає нам знати що вони з Африки, а отже з тропіків. В них темна шкіра, але це не через те що вони живуть в жарких умовах, або вологих. Це тому що як кожен з нас має свої особливості, наприклад завдяки темній шкірі по них менше видно сліди праці та інше, тому що ми знаємо що африканці дуже багато часу проводять на дворі. В африканців, як нам відомо, імунітет сильний, але якщо вони навіть в куртці на хвилину вийдуть на місцевість де сніг, зима, то в них будуть не такі захворювання та простуди як у тих людей які знають цю пору року і бачуть її кожен рік, в них захворювання буде набагато гірше, тому їм поступово потрібно звикати. Можливо багато людей думають що африканці зовсім не здатні розумно діяти, культурно поводитись, але це можуть бути тільки здогадки. Ці люди можуть їсти не те що їдять європейці, але для них це свої природні вітаміни(а іноді ні), а для європейців та американців - свої. Є багато відмінностей і багато схожостей, але кожен має свою думку :)
1. Географическое положение - Имеются на всех материках, кроме Антарктиды. На материке Евразия самые большие по площади степи находятся на территории Украины, России, Казахстана и Монголии. В Северной Америке степи называются прериями. Занимают всю центральную часть материка.
Степь Южной Америки - пампа. Ла-Платская низменность.
Австралия - центральные части материка.
В Новой Зеландии - сообщества туссоков
2 Климатический пояс - умеренный и субтропический. Атмосферные осадки от 250 мм до 450 мм. Средние температуры зимних месяцев от 0ºС до −20ºС, а летних от +20ºС до +28ºС. Лето жарко или очень жаркое, иногда до +40 градусов, засушливое. Зима малоснежная, в некоторых степных зонах температура (в степях резко-континентального климата) может зимой доходить до -40 градусов.
3. Растения степей - Донник белый и лекарственный, эспарцет сибирский, клубника, змееголовник сибирский, зопник клубненосный, тимьян степной и ползучий, шалфей степной, шизонепета душистая, котовник, василек сибирский, астра алтайская, хатьма обыкновенная, лук-слизун, астрагал датский, люцерна серповидная, солодка уральская, вероника колосистая, скабиоза желтая, гвоздика степная, гранатник сибирский, горичник Морисона, горичник байкальский, прострел, стародубка, подмаренники, качимы, тимьян, песчаники, солянки, адонис, латук, полыни, тюльпаны, ирисы, шафрна, гусиные луки, адонисы и т.д.
4. Животные - свыше 50 видов млекопитающих и около 250 видов птиц. Суслики, сурки, степная мышовка, слепыш, степная пищуха, лисица, антилопы, тушканчики, хомяки...Птицы - степной орел, лунь, стрепет, дрофа, жаворонки и т.д.Полозы, гадюки, ящерицы, лягушки. 5. Красная книга.
Из парнокопытных к исчезающим видам причислен Дзерен, небольшая степная антилопа. Лошадь Пржевальского, кулан, манул, степной хорек, Из птиц - степной орел, дрофа и степной лунь. Из растений - астрагалы, брандушка русская, пион, тюльпан Шренка, прострел и т.д.