М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
fyz070504
fyz070504
19.02.2021 02:56 •  География

Высокие горы на территории казахстана

👇
Ответ:
nrdnct
nrdnct
19.02.2021
Мугоджары(Южный отгор Уральских гр) и Белуха(высшая точка Алтайских гор)
4,8(55 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
hfyfghhvu
hfyfghhvu
19.02.2021

Это одна из самых развитых и экономически сильных стран в мире, десятки лет она занимается развитием этой отрасли, и хочу сказать очень даже успешно, США занимают первое место по выпуску машин. Можно рассмотреть более детально, что же все таки стало причиной такого стремительного развития этой отрасли:

Еще со времен научно-технического прогресса американцы прилаживали немало усилий для того, чтоб усовершенствовать машиностроение, а для этого нужно не мало сил и денег. Правительство выделяло огромное количество денег из бюджета на финансирование машиностроения. Чтоб хорошо разбираться в производстве машин, нужны немалые навыки, опыт и знания. Вот именно по этому правительство и выделяло деньги на обучение людей, инженеров, исследователей.Также уделяется внимание биоинженерии и альтернативным источникам энергии.Второе - это занятость населения в машиностроении. Около 17 % инженеров всей страны приходится на эту отрасль. 

На сегодняшний день около 60 % машин выпущенных в стране, отправляют на внутренний рынок. В основном лишь высокоразвитые страны, такие как Китай, Япония и США могут позволить себе производить машины не только внутри страны но и на экспорт. Ведь это весьма трудоемкий процесс, зависящий от множества факторов. Когда средства направляются по назначению, а именно на развитие машиностроения, тогда и результат долго не заставит себя ждать, как собственно мы видим и в США. Несомненно это пример для подражания для многих стран.

4,7(35 оценок)
Ответ:
dimabeliu2016
dimabeliu2016
19.02.2021

Объяснение:

І́ндія або Бга́рат (гінді भारत, Bhārat), офіційна назва Респу́бліка І́ндія (англ. Republic of India, гінді भारत गणराज्य, Bhārat Gaṇarājya)[2] — країна у Південній Азії. Індія є другою за чисельністю населення та сьомою за площею країною світу, а також найнаселенішою демократією світу. Оточена Індійським океаном на півдні, Аравійським морем на південному заході та Бенгальською затокою на південному сході, і розділяє сухопутні кордони з Пакистаном на заході;[a] Китаєм, Непалом і Бутаном на півночі, а також з М'янмою і Бангладеш на сході. В Індійському океані, країна знаходиться неподалік Шрі-Ланки та Мальдівів; її Андаманські і Нікобарські острови розділяють морський кордон з Таїландом та Індонезією.

Територія — 3 166 829 км² (є 7-ю країною у світі за географічною площею). Довжина з півночі на південь — понад 3000 км; з заходу на схід — близько 2000 км. Кількість населення — 1 млрд. 358 млн осіб (2013 р.; у 1990 р. — 844 млн.) Це друга за величиною населення, — після Китаю, — держава на планеті Земля. Столиця — Нью-Делі. Найбільші міста: Колката (понад 16 млн жителів), Мумбаї (Бомбей) (понад 15 млн жителів), Ченнаї (Мадрас) (6 млн жителів), Хайдарабад (5 млн жителів), Бенгалуру (4,5 млн жителів), Ахмедабад (4 млн жителів)

За рівнем розвитку економіки (паритет купівельної спроможності) Індія займає 4-е місце у світі. Грошова одиниця — індійська рупія = 100 пайсам. Експорт: чай, кава, залізо, сталь, спеції та прянощі, текстиль, коштовне каміння та ювелірні вироби, техніка, хімікати, шкіра та шкіряні вироби, риба. Партнери в експорті: США (17 %), Об'єднані Арабські Емірати (8.8 %), Китай (5.5 %), Гонконг (4.7 %), Велика Британія (4.5 %), Сінгапур (4.5 %) (2004). Імпорт: нафта, машини та механізми, коштовне каміння, міндобрива, хімікати. Партнери в імпорті: Китай (6.1 %), США (6 %), Швейцарія (5.2 %), Бельгія (4.4 %) (2004)

Офіц. мова — гінді та (тимчасово) англійська, також 21 регіональна мова. Членство у міжнародних організаціях: ООН, Рух неприєднання, ЮНІСЕФ, ВООЗ, Міжнародна організація космічного зв'язку «Інтерсупутник», Всесвітня продовольча програма, МОП, SAARC, МБРР, МАР тощо. Індія — колиска деяких із найдавніших цивілізацій. Через великі розміри населення та темпи економічного розвитку, Індію розглядають однією з потенційних наддержав.

4,5(74 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: География
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ