Історія Києва-столиці України та її найбільшого міста-налічує як мінімум 1200 років. Згідно з літописом, Київ був заснований трьома братами: Києм, Щеком, Хоривом та їх сестрою Либіддю і названий на честь Кия, старшого брата. Також переказ свідчить, що поява великого міста на горбистих берегах річки Дніпра було передбачене Андрієм Первозванним.
Точна дата заснування міста не встановлена. Перше слов'янське поселення, за деякими припущеннями, існувало на території сучасного міста ще в VI столітті. У 882 році Київ став столицею Русі і в X—XII століттях досяг свого розквіту. В результаті монгольської навали на Русь був зруйнований і занепав. У наступні століття Київ був центром адміністративних одиниць у складі Великого князівства Литовського, Речі Посполитої і Російського царства, яке трансформувалося в Російську імперію.
Київ сильно виріс за час промислової революції кінця XIX століття. У період Громадянської війни місто опинилося в центрі кількох збройних конфліктів і встиг побувати столицею кількох українських держав. З 1922 року входив до складу Радянського Союзу, в 1934 році став столицею Радянської України. Під час Великої Вітчизняної війни місто зазнало серйозних руйнувань, багато стародавні пам'ятники були втрачені в роки «сталінської» реконструкції міського центру. Після війни став третім за величиною містом Радянського Союзу після Москви і Ленінграда, столицею другої за чисельністю населення Радянської Республіки. З моменту розпаду Радянського Союзу в 1991 році Київ є столицею незалежної України.
Экваториальные и тропические леса
Характеризуются жарой и большим количеством тропических ливней. Здесь самая высокая влажность на Земле. Верхний слой почвы очень плодороден, что дает возможно выращивать фруктовые и овощные культуры круглый год и собирать урожай по нескольку раз.
Наибольший тропический лес в мире находится в долине реки Амазонка. Многие места в этой непроходимой чаще до сих пор не изучены людьми. Экваториальные леса богаты на разные виды растительного и животного мира. Здесь можно встретить самую маленькую птичку – колибри, кровожадных аллигаторов и человекоподобных обезьян.
Экваториальные пустыни и полупустыни
Для этих зон характерен очень засушливый климат с палящим солнцем большую часть года. Растительный и животный мир очень скудный, живым организмам приходится при к тяжелым условиям пустыни. В почвах практически нет минеральных веществ, а влага находится так далеко, что корням растений (кактусам) приходится уходить вглубь на сотни метров.
Самая большая на Земле – пустыня Сахара в Африке.
Саванны и редколесья
Уже из названия очевидно, что эта зона редких деревьев. Растительность здесь преимущественно травянистая, характерны низкие кустарники и редкие деревья. В год выпадает очень мало осадков, и большую часть года жарко.
Жестколистные леса и кустарники
Эта зона характерна для стран Средиземноморья. Здесь встречаются разнообразные растения, много деревьев, преимущественно хвойных. Характерный животный мир сейчас можно встретить только в зоопарках. Урбанизация и технический прогресс привели к тому, что в Европе практически исчезли леса, а с ними и древний хрупкий мир природы. Почвы здесь красно-бурые.