А)
океаны;
моря;
все водные объекты суши (водоемы, болота, озера, реки);
подземные воды;
снежный покров и ледники.
Б)
есть основным механизмом осуществления взаимосвязей всех процессов в екосистемах (обмен веществ, тепла, рост биомассы);
С)
Ветровые волны Трудно себе представить абсолютно спокойную гладь океана. ...
Цунами Самые высокие и разрушительные волны цунами. ...
Океанические течения В океанах образуются мощные водные потоки — течения. ...
Приливы и отливы
Объяснение:
Можно в лучший ответ привет от данила)
Объяснение:
1.Недостаток пресной воды-одна из главных проблем XXI века, которые волнуют каждого человека нашей планеты.
2.Недостаток даже небольшого количества воды в организме влияет на наше самочувствие
3.кровь течет медленнее, снижается обеспечение клеток кислородом, ухудшается общее физическое состояние — нарушается концентрация внимания, появляется раздражительность, головная боль, память начинает изменять, замедляется реакция.
4.Первый решения проблемы дефицита питьевой воды – это экономить воду, что может делать каждый человек на земле. Для этого нужно уменьшить количество ее расхода, не допускать утечки, вовремя закручивать краны, не загрязнять и рационально использовать водные ресурсы
5. В XXL веке самая главная проблема это недостаток воды,ну её можно избежать если экономить воду
За обсягами виробництва і використання алюміній стабільно займає друге місце після заліза. Він широко застосовується в автомобілебудуванні, авіаційній та космічній техніці, виробництві сплавів, у цивільному та індустріальному будівництві, для виготовлення тари, пакувальних матеріалів, у виробництві фарб, у фармацевтичній і хімічній галузях промисловості. Алюмінієва промисловість України представлена Миколаївським глиноземним заводом (МГЗ), Запорізьким алюмінієвим комбінатом (ЗАЛК). Основною сировиною для виробництва алюмінію є боксити з вмістом глинозему 48-60%. Україна не має такої високоякісної сировини і заводи працюють виключно на сировині, яка імпортується із Гвінеї, Австралії, Ямайки. На території України розвідане Високопільське родовище бокситів, яке враховане Державним балансом запасів та більш дрібні родовища бокситів – Південно-Нікопольське та Смілянське. Залізисті боксити родовищ низької якості, за своїми показниками при існуючій технології неконкурентноспроможні порівняно з імпортною сировиною. Родовище не розробляється.
Головними сферами використання нікелю є металургія (виробництво нержавіючої і легованої сталі), хімічна і аерокосмічна галузі, приладобудування, суднобудування, автомобіле- і авіабудування та інші галузі економіки. В Україні за результатами геологорозвідувальних робіт 1951–1959 рр. на Побужжі та в районі Середнього Придніпров’я відкрито і розвідано 10 комплексних родовищ нікелю та кобальту.
Основне застосування цинку – оцинкування поверхні сталевих і чавунних виробів з метою захисту поверхні від корозії; цинк входить до ряду сплавів (латуні, бронзи, мельхіору і ін.), використовується для виготовлення листів, стрічок, труб, автомобільних шин, білил, відливання типографських шрифтів та ін.
Свинець використовується в електротехніці при виробництві акумуляторів, входить до ряду сплавів, у хімічній промисловості для виготовлення апаратури, яка стійка до дії активних реагентів, для виготовлення фарб, кабелю, захисних екранів від радіоактивного випромінювання, у військовій справі.