Географічна інформація постійно використовується в управлінні, плануванні, прогнозуванні і соціально-економічного розвитку, повсякденному побуті. На основі географічних баз даних (БД) формуються географічні інформаційні системи (ЛС) — створені за до ЕОМ "сховища" географічних знань про територіальну організацію і взаємодію суспільства і природи. ПС є автоматизованою системою зберігання, аналізу, представлення просторових даних у вигляді тексту, таблиць, графіків, карт (рис. 2). До складу ПС включаються: ЕОМ, програмне забезпечення, просторова інформація у вигляді картографічних даних про природні компоненти, господарство, угіддя, дороги та ін. Вони є автоматизованими системами, які оперують просторово координованою інформацією. Функціонування ПС здійснюється в такій послідовності: збір та автоматизоване оброблення географічної інформації, її просторова прив'язка та представлення у вигляді електронної карти на екрані дисплея, переведення цієї карти у паперову форму в разі потреби (наприклад, створення атласів).
Объяснение:
1) В какой части материка течёт?Река протекает в восточной части материка.
2) Где берёт начало? Куда впадает?Берёт начало в горах Тибета.Впадает в Восточно-Китайское море, принадлежащее бассейну Тихого океана.
3) В каком направлении течёт?Река течёт с запада на восток.
4) Объясните зависимость характера течения от рельефа.В верхнем течении река протекает по Тибетскому нагорью и имеет горный характер течения, затем она спускается в долину и протекает по Китайской равнине и имеет равнинный характер течения.
5) Определите источник питания.Источники питания снеговое, дождевое, подземных вод.
6) Каков режим реки и как он зависит от климата?Режим реки -муссонный.Он зависит от дождей.В летний и осенний период половодье, зимой межень.