1.
Торгівля-окремий вид економічної діяльності. Оптова і роздрібна, громадське харчування.
2.
Основна різниця між оптовими та роздрібними продажами в тому, що перше – це модель “бізнес – бізнес”, а друге – “бізнес – споживач”.
Використовуючи модель оптових продажів, ви не продаєте товар споживачам напряму. Ви отримуєте товари від дистриб’ютора й продаєте їх сторонній компанії, зазвичай партіями. Часто стороння компанія займається роздрібною торгівлею (наприклад, Target), яка потім продає товари покупцям. Крім того, це може бути роздрібний дистриб’ютор (наприклад, компанія, що надає товари для Target).
Урешті-решт, певні компанії-оптовики продають товари таким самим компаніям. Компанії-оптовики можуть постачати будь-які товари довгострокового (як-от меблі) або короткострокового (наприклад, продукти харчування) використання.
У моделі роздрібних продажів ви отримуєте товари від дистриб’ютора й продаєте їх напряму споживачам. До прикладів постачальників роздрібних товарів можна віднести універмаги, як-от Macy’s або The Gap. Деякі компанії продають вроздріб власні фірмові товари.
3.
Магазины и супермаркеты связаны, а не совершенно разные. Они обладают многими качествами, например, супермаркет - это тип продуктового магазина, хотя не все продуктовые магазины являются супермаркетами. Продуктовый магазин - это магазин, в котором продаются продукты питания, а в супермаркете - продукты питания и другие товары. Эти другие вещи отличают супермаркет от продуктового магазина. Супермаркет также больше по размеру, чем продуктовый магазин.
4. Яка в тебе область?
5.
На мою думку, гіпермаркети розміщують у великих містах(адже там більше людей-клієнтів) та у людяних місцях.
Між основними кліматичними поясами знаходяться перехідні. Їх клімат визначається двома повітряними масами, які за сезонами сюди надходять з сусідніх основних поясів. В липні на Землі всі повітряні маси зсуваються на північ вслід за Сонцем. В грудні – на південь.
Субекваторіальний кліматичний пояс знаходиться між екваторіальним та тропічним. Влітку сюди приходять екваторіальні повітряні маси, тому в цей час тут тепло й волого. Зимою панують тропічні маси й приносять також теплу, але суху погоду. Отже пори року в субекваторіальному поясі розрізняються не за температурою, а за кількістю опадів. Тому літо тут називають сезоном дощів, а зиму – сезоном засухи.
Субтропічні пояси розміщені між тропічними та помірними, тому влітку відчувають вплив тропічних повітряних мас, а зимою помірних. Отже, клімат тут літом має подібні риси з кліматом тропічного поясу, тобто теплий та сухий; а взимку –з кліматом помірного поясу: прохолодний та вологий.
Субполярні (субарктичний та субантарктичний) пояси знаходиться між полярними (арктичним чи антарктичним) та помірним поясами. Влітку сюди приходять вологі й порівняно теплі помірні повітряні маси, приносячи відповідну погоду. Зимою – холодні й сухі полярні (арктичні або антарктичні) маси та обумовлюють дуже низькі температури повітря та малу кількість опадів.
1.Кліматичний пояс – територія з відносно однаковим кліматом. На Землі виділяють 13 кліматичних поясів: з них 7 – основних і 6 – перехідних. В основу виділення кліматичних поясів покладено пануючі протягом року повітряні маси. Кліматичні пояси дзеркально повторюються від екватора до полюсів.
2.До основних кліматичних поясів належать екваторіальний, 2 тропічних, 2 помірних, 2 полярних (арктичний та антарктичний). В них протягом року панують однакові повітряні маси, які визначають їх погоду.
3.Перехідними кліматичними поясами є 2 субекваторіальних, 2 субтропічних та 2 субполярних (субарктичний та субантарктичний). В них повітряні маси змінюються за сезонами й приходять з сусідніх основних кліматичних поясів.
2. В южной части материка