Херсонес Таврійський – унікальна історико-археологічна пам’ятка України, давньогрецьке місто-держава на південному заході Кримського півострова. Протягом двох тисяч років місто було помітним осередком античної і візантійської культури на кордоні з безкраїм варварським світом. У 1996 р. за рішенням ЮНЕСКО Херсонес Таврійський занесено до ста найвидатніших пам’яток світової культури.
Херсонес Таврійський має кілька заповідних ділянок, які є частиною античного Херсонеського городища і його сільськогосподарської округи – хори.
Херсонеське городище є єдиним в Північному Причорномор’ї цілісно збереженим зразком античного міста, який існував з V століття до н.е. до XIV століття н.е. Тут збереглися залишки міського планування вулиць, житлових, господарських та культурних споруд.
Объяснение:
Рис. 1. Белый медведь – полновластный хозяин Арктики.
Также здесь можно встретить так называемые птичьи базары – большое количество тупиков и кайр, которые какое-то время проводят на территории Арктики, а с наступлением сильных морозов улетают.
В тундре растений уже больше, хотя и довольно скудных,. Благодаря этому здесь можно встретить грызунов: леммингов, полярных зайцев, сусликов. Также обитают олени, питающиеся лишайником. Хищников не слишком много: белый медведь, тундровый волк, полярная лисица.